Lista ocen Honda Accord VIII (282)

~Maczo
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo fajne auto. Moje jest biale z przyciemnionymi szybami i czarnymi felgami co wyglada dosc efektownie i przykuwa uwage. Bagaznik jak na kombi troche maly ale to nie bylo priorytetem. Spalanie dosc niskie i brak usterek sprwiaja ze jest to pojazd w miare ekonomiczny a wygodne i ergonomiczne wnetrze sprawia ze rowniez komfortowy. Po 2 latach nadal mi sie podoba :)
~adam
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Mówiąc krótko - Accord to ładny, delikatny, ekonomiczny samochód o przesadnych w porównaniu do swojej praktyczności gabarytach, z bardzo ładnym wnętrzem i nie tak pospolity jak chociażby Passat czy Avensis. Wolałbym jednak wersję benzynową. W silnikach o zapłonie iskrowym Honda moim zdaniem nie ma sobie równych.
~Mike81
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Super auto za przystępną cenę no i ten wygląd. Czerwony Accord sedan na czarnych felgach:) Wzbudza zainteresowanie przechodniów:)
~oti374@poczta.fm
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
To co chciałem to mam. Po pierwsze dalej podoba mi sie najbardziej na drodze - przynajmniej w klasie cenowej ponizej 200 tys. (powyzej tej ceny mam jeszcze ze dwóch faworytów). Poza tym dynamiczny, cichy, póki co niezawodny. Może rzezcywiście niezbyt oszczędny ale wiedziałem na co się decyduje. Bgażnik oczywiście mały - ale to się świadomy wybór - jak ktoś chce duży niech kupi Superba.A najlepiej peugeota partnera - pytanie kto z własicieli...
~Anaesthesist
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca,ale chciałbym,żeby moje odczucia i opinia odnośnie tego samochodu były podobne po przejechaniu 100000km.
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Teraz, gdy po niecałym roku mam potrzebę kupić większe auto okazuje się że znów w grę wchodzi tylko Accord... szkoda że nie ma Accorda Verso (jak w toyocie)
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Przejście z Nissan Primera P12 1.8benz na Accorda było bardzo dobrym posunięciem. Znakomity na długie trasy, wygodny, szybki, stylistyka bardzo mi odpowiada. Piękna linia, śliczy kolor Vulcano, nie wiele takich aut na mieście. Na razie niezawodny, ale drogi.
~becio
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
jest ok, dobra prezencja podkresla twój status, nowoczesna sylwetka itp. jest ok.
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam to auto już dwa lata i dziś kupiłbym to samo. A stosunkowo często wymieniam samochody. średnio co 1,5 roku
~dabert@amu.edu.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo miłe auto do jeżdżenia. Można kulać się leniwie, niemal płynąc, a można depnąć i dać się wcisnąć w fotele. Fotele to klasa sama w sobie. Sterowana elektrycznie skóra to -6 tysięcy w portmonetce, ale warto. Wygląda znakomicie (jasny popiel), ustawia się precyzyjnie (elektryka z 2 pamięciami ustawień) no i przede wszystkim świetnie się w nich siedzi. Jeśli chodzi o zewnętrzny wygląd, to każdy może sam ocenić. Dla mnie świetnie....