Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 (129) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kopatshu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jeśli ktoś chce mieć ciche auto niech wyjmie silnik przypnie konia na przedzie i wtedy będzie mógł rozkoszować się ciszą, lub kupi sobie S klase. W tym aucie zamiarem konstruktorów nie miało być wcale wyciszenie wnętrza do granić mozliwości, jest ono moim zdaniem przeciętne, choć sam osobiście wymontowałem wykładzinę z podłogi aby go lepiej słyszeć, gdyż lubię dźwięk silniczka idącego na czerwone pole do 8tyś obr.
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Przy takiej masie (955Kg) nie mozna oczekiwac rewelacji. Aut jest bardzo slabo wyciszone, blacha cienka jak papier, stad ta waga. Przy 100km/h jest juz dosyc glosno. Co ciekawe podczas jazdy autostrada przy 160km/h jest glosniej jak przy 180km/h.
~JT84@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jak na tamte lata naprawdę bardzo dobrze.Dobrze wygłuszone,wytłumione bez jakiś większych zastrzeżeń. Nawet po tylu latach niema jakiegoś większego brzęczenia,stuków,puków i nie słychać bardzo silnika. Jeśli jest standardowy wydech,a nie sportowy.
~fifka
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Co jak co ale trzeba sobie zadac pytanie... albo sie kupuje auto luksusowe w ktorym jest cicho jak w muzeum albo kupuje sie Honde w ktorej silniczek to muzyka dla ucha kazdego faceta. Mowiac w prost wyciszenie jest słabe ale o to tu przecierz chodzi!
~Rejdyn
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jak w większości japońskich aut z tamtych lat - wyciszenia praktycznie nie ma. Cztery maty na podłodze, to wszystko. Przy wyższych prędkościach robi się głośno, a na luźnej nawierzchni kamyczki dzwonią o nadkola.
~Gaco
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wyciszenie wystarczające dla osób które lubią słuchać dźwięku silnika. Ja osobiście nie chcę jej wyciszać, ponieważ nie chcę zwiększać jej wagi. Wyciszenie, jak dla mnie jest całkiem dobre, ale nie każdy musi być tego zdania.
~Domestos
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
cichutkie autko, bardzo przyjemne, taka śmieszna "blaszanka", silnik słychać dopiero powyżej 120 kmh a niefajnie jest dopiero przy prędkościach ekstremalnych, rzędu 170-190 kmh (tak, tak - takie prędkości osiąga silnik 1,3)
~Tomatlover
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wyciszenie mierne. Lubie odgłos wydechu oraz silnika, ale czasem nie słyszę jak ktoś do mnie coś mówi. Jak się jeździ samemu, to radio wyłączone prawie cały czas. Dźwięk silnika zastępuje wszystkie piosenki!
~MaxDr
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Auto kupiłem powypadkowe(ciężko kupić bezwypadkowe) i raczej przez to bardzo słychać wiatr. Szyba jest raczej mało profesjonalnie wstawiona bo w niektórych miejscach widać sylikon na uszczelce.
~miki091190
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Dla mnie w sam raz, lubię posłuchać dźwięku silnika na wysokich obrotach. Trudno mi ocenić wyciszenie gdyż posiadam strumiennicę, a wtedy po przekroczeniu pewnych obrotów robi się głośno i sportowo. Poezja:)
Honda Civic V Hatchback