Lista ocen Honda Civic V (366) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 397 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacrac1
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
szybko sie nagrzewa .masa nawiewów ,ale przy 4 osobach w srodku szyby parują.(ale w zimę to standard ,chyba że jest klima)
~Piotr
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Świetny nawiew na nogi i na szybę. W zimie rozmraża wszystko w oczach, w lecie klima odczuwalna dobrze i szybko.
~Sero
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Ogrzewanie mogło być trochę lepsze. W ziemie długo się nagrzewa. Wentylacja mało wydajna. Na 3 i 4 biegu za bardzo hałasuje.
~panczyk
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
spoko wentylacja mozna ogluchnac przy nastawieniu na maxa,staram sie niewlanczac nawiewu bo pelno lisci potem mam w srodku
~hvp@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
u mnie sprawuje sie idealnie dobry nawiew, szyby nigdy nie paruja, jak sa zaparowane to kwestia kilkudziesieciu sekund i czysto :)
~artur b.;mail: harry_ab@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
ogrzewanie wystarczające,ale wentylacja przydała by się lepsza i nawiewy na boczne przednie szyby można by poprawić.
~RWZ
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Po przejechaniu ok 3 min, można ustawić dowolną temperaturę, uciąliwe odgłosy na najwyższym poziomie wentylacji
~Konrad1995
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Autko w mgnieniu oka nagrzewa się do swojej temperatury i w środku zaraz jest cieplutko
~hondziarz87
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
troche slaba wentylacja, przy klimie trzeba wymieniac filtr kabinowy przynajmniej co 2 lata
~TomiNeo
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Właściwie nie mam zastrzeżeń, szyby nie parują, brak tylko filtra kabinowego (powietrza)