Lista ocen Honda Civic V (366) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 397 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~falcon
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Mogło by byc lepiej, ale wypada całkiem nieźle, napewnolepiej niż w skodzie felicji zato gorzej niż w renault megane97r i podobnie jk w VW Bora 2000r
~EmekJ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Choc nie mam klimy nie narzekam. W zimie bardzo szybko sie nagrzewa, dosłownie "sauna". Na lato polecam wcisnąć "guziczek" i odsunąć szyberdach.
~vedel Wrocław
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Dobre na maxa! Jak zaparują szyby to nie dłużej niż 25 sekund i sucho na szybie. Cieple powietrze z ogrzewania to kwestia 1 minuty po odpaleniu!
~tojeto
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Tu niestety japońce z wysp wielko-brytyjskich ;) sie nie sprawiły. Nie mam klimy - albo paruje , albo zimno . (Wtedy było - 23 stopnie)
~kaluch
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Mam szyber takze w lecie rewelacja, a jezeli chodzi o wiatrak no to u mnie chodzi naprawde ekstra, szybko sie nagrzewa i szybka puszcza w 3 minuty :)
~squall0@interia.pl
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
bardzo szybko sie nagrzewa; w lecie szyberdach sie przydaje; slonce smarzy osoby siedzace z tylu, bo tylna szyba wchodzi prawie na dach
~@R2R
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
posiadam model z klimatyzacją. w lecie nie mam powodów do narzekań w zimie tym bardziej, złamane powietrze przez klimatyzację odparowywuje szyby
~Beetle
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Przeciętnie wydajne, w deszczowe dni parowała. Dmuchawa ze starości jęczała okrutnie więc jedyną opcją były otwarte okna.
~Rrr
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
wentylacja mi trochę szwankowała ale podejrzewam że już należało wymienić filtr kabinowy i była by dużo silniejsza.

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Fan Hondy
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
nic szczególnego, ani nic do zarzucenia, ani nic specjalnego, bez klimy wiadomo, jak to we każdym samochodzie.