Lista ocen Honda Civic V (366) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 397 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~japan10@op.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Troche wkurza mnie ta wentylacja.Nie wiem czy akurat trafilem na taki egzemplarz czy tak ma większosc,ale zimą zeby bylo cieplo musze miec wlaczony wentylator przynajmniej na 1.
~Martinx
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Nie można dużo poszaleć. Mam wersję bez klimatyzacji, a dodatkowo bardzo częstą usterką jest odpadająca gałka od ustawiania temperatury...
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Nie wiem jak to wygląda z autami posiadającymi klimę, natomiast u mnie ogrzewanie super (wymieniony termostat), ale latem to średnio bywa.
~Lesław
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Oj tutaj niestety jest słabiutko. Auto w zimie grzeje co najwyżej przeciętnie. Trochę też trwa odparowanie szyb. Plus za wiele opcji nawiewu.
~vampir_Honda
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Wentylacja daje rade. Zimą jest ok szczególnie gdy już silnik nabiera temperatury. Latem też nie jest najgorzej pomimo iż nie posiadam klimy :)
~Colin 83
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Dość duży szyberdach w upalne dni pomaga, ale generalnie nie miałem nigdy zastrzeżeń co do wydajności wentylacji, jedynie brakowało klimy.
~Zbyszek Morowski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
bez włączenia klimy przy starcie porą jesienną szyby same nie odparuja,dopiero jak się nagrzeje to jest dobrze,ogrzewanie w miarę dobre
~tantarara
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W lecie tragedia, w zimie spoko. Nagrzewa bardzo szybko i skutecznie. Szybko odparowuje szyby. W lecie w upały leci tylko ciepłe powietrze.
~SzybkiKB dgrymuza@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
grzeje swietnie.. chlodzenia jeszcze nie sprawdzalem bo kupilem w listopadzie.. ale u mnie jest klima wiec sadze ze nie bedzie z tym problemu ;)

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~narta
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Dobrze grzeje :) Ale klima przy 35C, czyli dużych upałach nie wyrabia niestety. Ogrzewanie jest okej. Do 4 minut jest w samochodzie ciepło. Może być.