Lista ocen Honda Civic V (366) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 397 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olivier
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Ogrzewanie daje czadu, chłodzenie niestety nie wyrabia. Zimą i przy dużej wilgotności szyby po rozruchu bezlitośnie parują.
~Misiek
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
ogrzewanie bardzo dobrze, gorzej z chlodzeniem w lecie przydala by sie klima, a ja niestety mam wersje LSI w ktorej klimy niema
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Zimą w porządku szybko się nagrzewa a latem to by się klima przydała po części rękompęsuje sobie tę niedogodność szyberdachem
~d15b2
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
szybko nagrzewa caly samochod, duzy minus za konsole nawiewu(strasznie toporne suwaki) lecz caloksztalt pozytywnie
~GONZO
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
szybko mi nagrzewa wnętrze,w lecie gorzej bo musze szyby otwierać, za to słyszę piękny ryk silnika ha ha
~Wojtek b.
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
W zimie dosc szybko sie nagrzewa (proporcjonalnie do pojemnosci silnika pewnie), odparowuje sie rownie dobrze.
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Szyby po 3 min rozmrożone całkowicie i bardo ciepło że aż przykręcam. W lato gożej, ale nie mam klimy i szyberdachu!
~Bartek D .
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
jak dla mie nie nalezy do super aut w tej kategorii jak jest deszcz to jak jade nawet sam to szyby paruja no i lipa bo nie ma klimy
~Krisswolf
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
mocny deszcz to troche paruje, pozatym ogrzewaie bardzo wydajne, wentylacja tez, na najwyzszym biegu troche halasuje
~gulex
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
z wentylacją podczas naprawde upalnego dnia jest dobrze,ale nie idealnie,przydała by się dmuchawa o większej mocy