Lista ocen Honda Civic V (338) - Widoczność

Na liście zabraknie 425 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Joanna
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Z przodu super, z tyłu też może być... Tylko szkoda chwilami, że tak nisko... ;-) Tylko prawe lusterko mnie dobija... mam zwykłe, nie panoramiczne... :-P
~PINkus
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Dobra widocznosc po mimo malej szybki na tyle ale zato jest lusterko panoramiczne idealnie dopasowane to tylniej szybki przez co widac wszystko dobrze
~Piotrooh
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wbrew pozorom widoczność jest ok. Jedynie nocą mijanie się z TIRami jest niezbyt przyjemne z uwagi na ich światła prosto w oczy kierowcy Hondki.
~dkrz
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
siedzi sie dosc nisko wiec trzeba uwazac na nadjezdzajace auta z przeciwka a w szczgolnosci na roznego typu wzniesieniach! poza tym ok:)
~maxumen@gazeta.pl
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Nic dodać nic ująć, ze względu na to, że nie jest to wysokie auto (jak ciężarówka) nie można karcić, widoczność niewiele gorsza niż w papamobile ;)
~Piotr
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Duża powierzchnia szyb -ok. Szkoda tylko, że na tylnej szybie paski ogrzewania zaczynają się tak nisko - jak zaparowane lub śnieg to prawie 1/3 nie widać.
~Martinx
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Brak jakichkolwiek problemów. Podczas parkowania widać co potrzeba, szyba boczna duża i przejrzysta bez jakichś szerokich słupków.
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Dobra widoczność do przodu, na boki, do tyłu kiepska-trudno wyczuć tył auta, ale to takie wrażenie gdyż to jest mój pierwszy sedan.
~miroos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
jak dla mnie bardzo dobra, może trudno wyczuć odległość przy cofaniu, ale z przodu ok. Dobrze się też mieści w wąskich przejazdach.
~Lesław
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
O ile z przodu i z boku jest super widoczność, to jednak przez tylną szybę trudno cokolwiek dostrzec. Plus za dobre lusterka.