Lista ocen Honda Civic V (338) - Widoczność

Na liście zabraknie 425 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Widocznosc : Bardzo przeszklone nadwozie dzieki czemu widocznosc jest swietna pod warunkiem ze mamy dobrzy ustawiony fotel czyli bardziej pionowo niz na leżąco.
~Michał Sz. Poznań
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Niestety zbyt nisko sie siedzi (auto o zacieciu sportowym, nie ma sie co dziwic), co stwarza czasem problemy w miejskim ruchu- inne auta czesto zaslaniaja nam widocznosc.
~KarolS
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Poza tym, że pół-leżąc na ulicy nie wiele można zobaczyć - świetna, nawet jeśli zdejmie się półeczkę i doładuje bagażnik wszysko, co trzeba widać we wstecznym lusterku
~Romanek
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Dzisiejsze auta powinny brać przykład ,jedyny minus to że siedzi się nisko i mało widać po mieście bo takie auta jak x5 czy q7 zasłaniają wszystko.
~rbkt666
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Do przodu super, na boki super, do tyłu gorzej, ale może ja musiałbym po prostu mieć przezroczyste auto :P Trzeba je wyczuć jak każde inne.
~konrad
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
co tu dużo piszć widoczność bardzo dobra. jeden minusik to nocna jazda samochody nadjeżdżające z przeciwka poprostu oślepiają (niskie nadwozie)
~WilqRS
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Nisko siedząc naprawde dobrze widać chodź czasem brakuje pola widzenia przez przednia szybe, bo wyzsze osoby musza się czase wychylać na skrzyzowaniu.
~markedzio4@wp.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
nisko umiejscowione siedzisko kierowcy, mi np. jest bardzo wygodnie, ale wiekszocs ludzi na to narzeka. widocznosc w bocznycch lusterkach jest świetna
~SzybkiKB dgrymuza@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
generalnie dobrze choc czasem przednie słupki troche przeszkadzają(w golfie byly cieńsze i bardziej pionowo ustawione) ale ogolnie jest bardzo dobrze
Dziennik kosztów dla Honda Civic V
8,9
~mariusz-glowas@gazeta.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
jak dla mnie jest ok dobra widocznosc we wszystkie strony przez szyby , lusterka mam seryjne ale jak najbardziej spelniaja swoje zadanie