Lista ocen Honda Civic V (338) - Widoczność

Na liście zabraknie 425 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Honda Civic Klub Polska Wrocław
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Tył nie najlepiej, ale nie można mieć wszystkiego: fajnej sylwetki, dobrze opływowej, sportowego stylu. Choć nie jest tak źle jak np. w Punto. Najgorzej przy parkowaniu, ale nie tragicznie
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
W zasadze widoczność jest całkiem dobra jezeli chodzi o przód i boki z tyłem troszkę gorzej. Ja akura posiadam wersję sedan i podczas manewru cofania widocznośc nie jest za dobra ale da się przeżyć.
~Rejdyn
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Z widocznością jest średnio. Niska pozycja za kierownicą ogranicza widoczność do przodu przy parkowaniu, a wysoko położona krawędź tylnej szyby utrudnia parkowanie tyłem.
~jedna_brew
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
słabo. samochód jest nisko zawieszony, ma twarde zawieszenie. fajnie się jeździ w zakrętach, ale czuć każdą dziurę i nierówność. ponadto niezbyt wygodnie się wsiada i wysiada.
~Makos
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Widoczność można porównać do wieży widokowej. Wszystko pięknie widać. Duża tylna szyba + lusterka i nie da rady zarysować sobie samochodu. Po prostu można na mm parkować
~psemeq
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
widoczność dobra, zależna od foteli. ja miałem zmienione na kubełki, więc siedziałem niżej i głębiej, czasem nie było nikogo widać z prawej strony przez słupek.
~Mati
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
oczy dookoła Hondy, czasami ciężko wyczuć gdzie kończy nam się tył, i może to sprawiać problemy w szczególności gdy mamy do czynienia z wąskimi miejscami parkingowymi.
~KLimEK
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Widoczność jak dla mnie perfekt .. Przednia szyba jest duża i dzięki temu wszystko ładnie widać. Autko jest małe więc co do tego podpunktu nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Michał
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
osobiście widzę wszystko, a co do tych co narzekają na widoczność do tyłu toż to jest SEDAN i jak na ten typ to uważam, że SUPER. jak ktoś nie widzi niech kupi sobie "cińkusa" :)
~andre
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Widoczność dobra, siedzenie jest bardzo nisko dlatego jezeli nie jestes zbyt wysoki/a mozesz miec na poczatku problemy z wyczuciem przodu ale z czasem mozna sie przyzwyczaic.