Lista ocen Honda Civic V (338) - Widoczność

Na liście zabraknie 425 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~winkking@o2.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Zajebista! No może dla skrzatów niezbyt super bo nisko się siedzi w fotelu, ale dla ludzi powyżej 1,80m... patrz pierwsze słowo.
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
DUUUŻA przednia szyba, duuuże boczne i malutka tylnia. Na trasie extra. Parkowanie ciężko, po wyczuciu bezproblemowo.
~viron2@wp.pl
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
W wersji Coupe jest wielka tylna szyba więc nie ma problemu. Dopóki nie wyczuje się auta trzeba uważać na przedni zderzak.
~Johnny_Chill, Olsztyn
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Widocznosc bardzo dobra, wysokie samochody troche oslepiaja podczas jazdy noca ze wzgledu na niskie zawieszenie.
~ssdds
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
prawie widać zderzaki - przeszkadza tylko wewnętrzne lusterko klejone do szyby - generalnie cuitke za niskio...
~lbx3@wp.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
tu wszystko ok siedz sie wysoko nie ma jak np w volvo ze widzimy tylko deske rozdzielcza która jest za wysoko
~pawel
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
widoczność super jeżdziłem w cześniej uno to kilka razy mało sie nie władowałem pod tira bo tam nie było prawie lusterek
~nietoperki
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
do tyłu lekko ograniczona przez grube tylne słupki boczne oraz podniesioną lekko do góry linię dolną bocznych tylnych okien.
~Bielas
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
do przodu niezle ale nie widać gdzie sie nadwozie kończy, wymaga przyzwyczajenia. Do tyłu jak dla mnie to marnie.

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~@R2R
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
w wersji coupe widoczność jest idealna, no...może z wyjątkiem widoku we wstecznym lusterku, ja cofam i tak przy pomocy bocznych