Lista ocen Honda Civic V (338) - Widoczność

Na liście zabraknie 425 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miki091190
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Nie ma co narzekać, jest nisko ale szyby są wystarczająco duże i zapewniają dobrą widoczność, nie przeszkadzają słupki itd.
~hautameki
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Widoczność do przodu i w bok bardzo dobra, do tyłu juz słabiej, ale mozna sie przyzwyczaić. Kwestia wyczucia auta.
~rwojtek22
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
5+ jak dla mnie..szczególnie przednia szyba i boczne lusterka ( co nie znaczy że dyskryminuje tylną i boczne;))
~kopatshu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Widoczność, przy posiadaniu wszystkich lusterek i czystych szyb jest super. Nie ma problemu z wyczuciem gabarytów autka.
~maly_miszcz
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Świetna widoczność, auto jest nie duże ale szyby ma wystarczająco wielkie aby widzieć wszystko dookoła, parkowanie - poezja :)
~hercik
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Z przodu nie widać maski bo opada na duł i na wyczucie parkować i podjerzdzają do innych samochodów.W lusterkach widoczność dobra.
~karolcia i darek
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
ogolnie dobrze, tylko prawy tylni slupek przeszkadza przy cofaniu ze skretem w prawo, zauwazycie postukane z tyly civiki, to od tego.
~Honda Civic 4wd
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Jest bardzo dobrze do przodu, łatwo się zorientować, ale udało mi się kilka razy przywalić tyłem w słupek itp.. (do tyłu słabo)
~Mike!
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Do przodu i na boki bez zastrzezen. Mala szybka z tylu i mikroskopijna wycieraczka wystarcza aby bez problemu zaparkowac.
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Pokarzcie mi sedana z dobrą widocznością do tyłu a jeśli chodzi o widok do przodu to nie mam żadnych zastrzezeń