Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito21Oni
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Ogólnie dobrze. Bardzo szybko daje ciepłe powietrze. To zasługa miedzianej nagrzewnicy i małej ilości cieczy w układzie chłodzenia Dobrze rozplanowany system rozprowadzania ciepła ( dodatkowy środkowy nawiew rozpraszający powietrze który powodyje zę strumień powietrza nie uderz prosto w twarz tylko podąża górą i ogrzewa tylne partie przedziału pasażerskiego. 0raz nawiewy na nogi pasażerów z tyłu znajdujące się pod przednimi fotelami. Filtr...
~Carlos
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Byłoby idealnie gdyby nie to, że przy pięciu osobach sama wentylacja w ziemie nie daje rady osuszyć bocznych szyb. Trzeba włączyć klimę. A co w przypadku, jeżeli ktoś tak jak ja klimy nie znosi? Wystarczy wyjąć filtr p/pyłkowy i wieje jak tornado!
~Mr. R
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Sprawne działanie układu pozwala na szybkie usuniecie pary wodnej z przedniej szyby. Gorzej już idzie z bocznymi szybami, choć i tak jest dobrze. Moje auto wyposażone jest w klimatyzację manualną - sprawnie chłodzi więc tylko się cieszyć.
~tadziu
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Tutaj pozytywnie, bardzo szybko ogrzewa się w zimie, kumpel miał astrę i kiedy u mnie leciało już ciepłe powietrze, Astra wciąż dmuchała zimnem:) Daje 4, bo nie mam klimy;P
~Trach
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Padają rezystory dmuchawy. Naprawa wykonana samodzielnie przy użyciu druta oporowego od e-papierosów:) Koszt naprawy ok 2-3zł:) i Wieje dalej:)
~Jarek
Hatchback 1.5 90KM 66kW
To chyba najgorszy element samochodu. Poza tym, że u mnie ogrzewanie jest strasznie głośne, to czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość przy odmrażaniu ;)
~lukas21-21@tlen.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Co do wentylacji to miałem z nią mały problem mianowicie wysiadł w niej bieg I i II. Problem łatwy do usunięcia.
~michalutp@interia.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Szybko się nagrzewa, w lato dobrze chłodzi, jeździłem taką z klimą i nie powiem było lepiej ale bez też jest super
~rafked
Hatchback 1.5 90KM 66kW
W zimie dopiero po 15 min zaczynia dobrze grzać, ale generalnie wszystko OK, latem bez problemów, klima działa prawidłowo.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW
8,1
9,1
~piotrekg
Hatchback 1.5 90KM 66kW
parowanie przedniej szyba zwlaszcza w deszczu, slabe ogrzewanie
Honda Civic VI Hatchback