Lista ocen Honda Civic VI Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2000 (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dj
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Płacisz więcej niż u konkurencji, po czasie zdajesz sobie sprawę, że warto było, bo jedziesz jedziesz i nic i tankujesz i dalej jedziesz i nic.Potem to już nawet nie patrzysz na inne marki, bo interesuje cię tylko Honda, kto ma ten wie. Nie interesują cię ceny pompowtyskiwaczy, kół dwumasowych,mikorspękania komory spalania, uszkodzona sprężarka,uszkodzenia filtra cząstek stałych, bo tego nie masz :P Myślisz tylko gdzie jeszcze nie...
~Jarek28
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Przy zakupie wydaje sie że zapłaciliśmy dużo i że u konkurencji zostawilibyśmy trochę mniej pieniędzy, później dostrzegamy że samochód ten jest minimalnie lepiej wyposażony i lepiej leździ nie np Golf IV, na końcu zdajemy sobie sprawę (ku wielkiej uciesze) że samochód nasz jest (przy ewentualnej odsprzedaży) sporo droższy niż inny kompakt. I to mi sie w Civicu podoba.
~Grzesiek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Gdy kupowałem Civica za porównywalą cenę konkurencja oferowała dużo uboższe wyposażenie. Warto wydać pieniądze na nową Hondę, lub zadbaną używaną, bo to auto jest tego warte, nawet jesli trzeba dać trochę więcej niż za inną markę. Niezawodność musi troszkę kosztować.
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Nowe kombi, z tym wyposażeniem, które mam, kosztowało 12 lat temu ok 70tys. To chyba jakieś 150tys na dzisiejsze, a może więcej. Bez komentarza. 12 lat później dałem za nie 7tys, z wszystkimi opłatami. Życzę każdemu tak niezawodnego i taniego auta ;).
~tomasz_rowinski@onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Gdy kupowałem mój samochód cena Civic`ów była stosunkowo wysoka. Obecnie stała się bardziej odpowiadająca wartości samochodu, więc tym bardziej polecam ten model. Ja zakupu nie żałuję i jestem z mojego samochodu bardzo zadowolony.
~Andrzej S
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Jakość jest bezsprzeczna i nie do podważenia,a cena jak to cena,dla jednych niska dla innych wysoka,trudno powiedzieć wszystko zależy od tego ile chcesz zapłacić za to co ci się podoba.Jezeli chodzi o mnie to jest ok.
~Tomasz R.
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Cena to chyba największym mankament hondy civic - jets moim zdaniem nieco za droga. Ale z drugiej strony warto nieco "przepłacić" w stosunku do konkurentów, aby cieszyć się tym, co nam zaoferuje ten samochód.
~ZBEER
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
ZA TA CENĘ NAPRAWDĘ WARTO NIEZAWODNE AUTKO TO JUŻ MÓJ DRUGI AERODECK PIERWSZEGO ROZBIŁEM I BEZ ZASTANOWIENIA KUPIŁEM DRUGIEGO TO MÓWI SAMO ZA SIEBIE.
~aroon77
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Auto trzyma swoją cenę, zadbanych używanych aut jest stosunkowo mało, dlatego rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Ale to o wszystkim świadczy...!
~robert_olesinski@california.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bzdura, że japończyki są drogie. Z takim wyposażeniem (ABS, 2xPP, pełna elektryka) tylko marki typu Fiat, Daewoo, Citroen mają tańsze propozycje.
Honda Civic VI Kombi