Lista ocen Honda Civic VI Sedan (198)

~Pajda
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
wszystko ok. oprócz blachy (dlatego tak nisko oceniam). Tylne nadkola lecą ekspresowo. Angole zawsze coś spierniczą. gorzej jak w oplu. ponadto trafia się rdza na górnym rancie drzwi. obawiam się że za 2 lata będzie sporo łatania. bardzo źle zabezpieczone auto przed korozją. Jak na Honde to wstyd każdą którą oglądałem z podobnego rocznika to praktycznie dziurawce oprócz tych robionych i super garażowanych.
~bialobrzegi13@wp.pl
Sedan 1.6 115KM 85kW
Nigdy nie miałem problemów z silnikiem. Jego pracę oceniam na doskonałą. Może jak na 11lat (kupilem go w salonie w USA) to ma maly przebieg bo wyjade raz do miasta, ale cztery razy w roku objezdzam cala polske (naprawde) tym autem i nie moge narzekac (Silnik)
~Solariusz
Sedan 1.6 i Vtec 125KM 92kW
Jest dobrze, ale mógłby szybciej wchodzić na maksymalne obroty - przycikanie gazu \"do dechy\" nic nie daje, wręcz przeciwnie, silnik się poddusza. Poza tym - niezawodny: jak on wytrzymuje takiego kierowcę ;-) (Silnik)
~mamut
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
jeżdżę nim trzy lata i dla mnie najważniejsze że NIGDY mnie nie zawiódł!
~Adam
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Nie żałuję, że zakupiłem ten samochód a nawet myslę, że te nowsze Hondy Civic nie mają nic z uroku i zalet poprzedników.[ Ja mam sedana z 97] i nawet nie myślałem o tym aby teraz go zmienić na coś innego a tym bardziej na nowszego Civica
~Konrad
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Honda Civic to bardzo dobre autko, ja niestety trafiłem na średni egzemplarz. Gdyby nie ta fatalna instalacja gazowa, to był bym naprawdę zadowolony. Już nigdy więcej nie kupię auta z GAZEM!
~johnny
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Świetne autko z kategorii samochodów za jedną wypłatę. Bardzo tanie utrzymanie, niezawodność pomimo zaawansowanego wieku, prostota wykonania, dobre wyposażenie większości egzemplarzy na rynku. Bardzo godne polecenia. Jedynymi minusami są brak jakiegokolwiek wyciszenia i korozja.
~MA9
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
Silnik 1.5 VTEC-E ma chyba najlepszy stosunek osiągi/spalanie, potrafi zaskoczyć a ma tylko 90KM (od 97r miały 114KM) i nigdy bym nie założył mu LPG. Do 3500rpm można jechac na ubogiej mieszance (ECONO), przy 3900rpm zmieniają sie fazy rozrządu i wtedy bardzo fajnie ciągnie aż do 6400rpm :) (Silnik)
~tom-wro
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
model 3-d 1997r silnik przy niskich obrotach cichutki, przy wyzszych wspanialy,soczysty dzwiek. Jak na silnik 1,4 rewelacyjne przyspieszenie, super elastycznosc na 3 biegu (od 60 do 120 km/h), przy wyprzedzaniu wrzucasz trojke i lykasz wszystkich (osiaga nawet 6000 obr. !!! :) predkosc max jaka udalo mi sie wycisnac na autobahnie to 175 km/h (Silnik)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Sedan
6,9
9,3
~Marcin
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Witam. Jezdzilem trzema modelami BMW, VW, Renault i z reka na sercu Honda jest naprawde najlepsza. Niezawodna a jak juz zdarzy sie drobna rzecz do wymiany to w porownaniu do innych aut jest niedroga.
Honda Civic VI Sedan