Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (98) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Smoq
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Do 110km/h jest super cicho ale ja jeżdżę 160-200km/h i niestety wtedy silnik wyje. Liczyłem, że będzie lepiej. Raz na postoju nie słyszałem silnika więc próbowałem go odpalić. Niezłe, nieprawdaż?
~kontroler
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
odgłosy z zawieszenia na większości (polskich) dróg ponad normę.Nadmienię,że użytkuję 3 samochody podobnej klasy i mam porównanie, a stara moja honda 5d w tej kategorii jest najlepsza-babcia górą!
~woka
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
chyba nie jest super. Przy prędkosci jaka jechałem tzn. około 100-120 km/h nie jest cicho. Może to szum opon o asfalt ale nie powinien sie przenosic do wewnątrz samochodu.
~Marcin
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Kiepskie wyciszenie przeszkadza jedynie kiedy przekroczymy prędkość 110 km/h. System audio gra bardzo dobrze, mam uczucie, że nawet lepiej niż w X generacji, którą też jeździłem.
~Kogut
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
W aucie panuje cisza. Nie słychać pracy zawieszenia. Do 120km/h jedynie delikatny szum opon. Powyżej 120km/h zaczyna się robić bardzo głośno za sprawą bezstopniowej przekładni CVT.
~Rafal
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Do 110 bardzo cicho (a właściwie do 2,8 tys obr). Przy 3 jest trochę denerwujący dzwięk, póżniej aż do 3,7 - 3.8 przyzwoicie. A przy prędości ok 150 zaczyna się robić bardzo głośno.
~Kamillo40
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Duży minus tego samochodu. Do 110km/h jako tako. Powyżej 120 km/h hałas uniemożliwia prowadzenie normalnej rozmowy i słuchanie muzyki. Słychać wycie silnika i szum powietrza i opon.
~Jacek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Silnik ledwo mruczy przy spokojnej jeździe w granicach 120-140 km/h. Dopiero jak trzeba przyspieszyć przy wyprzedzaniu i podkręcić obroty to słychać przyjemny dla ucha warkot.
~501
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
do 4000 obr cicho, powyżej to jak w każdym aucie, pod światłami w środku bardzo cichy, na ludziach z zewnątrz robi wrażenie jakby silnik nie pracował. Ciche działanie klimatyzacji.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Sedan
7,6
9,5
~Ksawery
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jazda do 120 km/h - bez zastrzeżeń. Powyżej 130 km/h - to już duży mandat. Regularna praca silnika na wolnych obrotach - jak w zegarku prawie nie słyszalna.
Honda Civic VIII Sedan