Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

~doktor Tomasz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Świetny, niezawodny, funkcjonalny i niedrogi w eksploatacji samochód miejski. Wygodnie przewiezie 4 osoby. Na wakacje z dużymi bagażami można jechać w trójkę. Żadnych udziwnień, stylistyka bardzo europejska i trochę niemiecka w swej surowości. Skuteczne oświetlenie. Jedyny mankament to nienajlepsza stabilność. Generalnie jednak godny uznania, a już szczególnie za niezawodność.
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Całkiem udane autko- może się podobać. Gdyby nie spalanie byłbm baardzo zadowolony, a tak po prostu zadowolony.
~sti
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ogólnie bardzo przyjemne auto do jazdy po mieście. Jak się nim spokojnie jeździ, to nie hałasuje, daje poczucie komfortu, w razie potrzeby można się zabrać w 5 osób. Ale długie trasy to pomyłka. Bardzo męczy. Spalanie jest dołujące, człowiek jedzie \"o kropelce\" a potem jest wynik 7 l. To jest tylko 0,5-1 l. mniej niż auto klasy średniej (np. benzynowe Stilo, którym też jeżdżę).
~_nowy_
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Auto bez rewelacji i ekstrawagancji. Świadczy usługi w zwykły, trochę konserwatywny, bezposredni sposób. I to jest jego największa zaleta. Robi to niezawodnie (jak dotąd).
~Danka,Warszawa
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jestem 3 właścicielem, kupiłam z przebiegiem 75000; gdybym nie dodała dodatkowych głośniczków, podgrzewanych lusterek bocznych; to tylko normalne przeglądy, wymiana opon,olej, benzyna, mycie i wciąż jężdże, znakomity w trasie, zwrotny, szybki, świetnie parkuje się; dla mnie super autko
4,1
~Gumiś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Mało elastyczny na wyższych biegach, zwłaszcza podczas wyprzedzania, trzeba przekroczyć 3700 obr/min żeby odpychał się żwawo, cicha praca silnika. (Silnik)
~kuzak
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Otrzymałem to czego się spodziewałem. Chciałem autko nowe, w miarę wyposażone, przestronne a przede wszystkim niezawodne (nawet kosztem super osiągów czy komfortu). Mam nadzieję, że za parę lat nie zmienię zdania.
~momolodz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Elastyczność dobra, bardzo cichy. Mógłby mieć kilka koni więcej. Bardzo elastyczny: na 5 biegu mozna bez problemów jechać 50 na godzinę a na dwójce zdarzało mi się i 100. Na silniku nie zrobiło to większego wrażenia. Działa bez zarzutu. (Silnik)
3,4
~gacek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jestem coraz bardziej rozczarowany, nie kupie drugiego gacka
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW
7,8
9,5
~www
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Na razie jestem bardzo zadowolony. Jeździ się bardzo dobrze, samochód jest nieźle wykonany, jak na klasę którą reprezentuje oferuje dużo miejsca w środku (szczególnie wyróżnia się tył pojazdu). Polecam wszystkim którzy szukają nowego samochodu w cenie do 40 tys.