Lista ocen Hyundai i30 I CW (85) - Widoczność

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pijaw
Hyundai i30 I
Byłoby doskonale, gdyby nie odpadła mi przednia wycieraczka od strony kierowcy podczas wyprzedzania. Niestety okazuje się, że zapięcie wycieraczek, aczkolwiek wygodne do ich zdejmowania, to jednak jest wrażliwe na zimową pogodę - woda, która się tam dostała, zamarzła wypychając zapięcie. Niestety nie liczcie, że na najbliższej stacji uda wam się dokupić wycieraczkę. Uniwersalnych nie da się zamocować, trzeba jechać do najblizszego serwisu...
~BART
Hyundai i30 I
Po średnio ta ocena - Tu jeden minus dla tego samochodu i chyba największa wada a mianowicie samochód ma podświetlane wszystko na niebiesko wyświetlacz radia można całkowicie wyłączyć ,można całkiem wyłączyć podświetlenie zegarów natomiast wyświetlacz komputera pokładowego nie posiada możliwości regulacji podświetlenia co przy dłuższej jeździe w nocy mocno daje się we znaki oczom i strasznie męczy!sposób na to to położenie telefonu na zegary ;)
~graf
Hyundai i30 I
Widoczność - bardzo dobra. Jak auto ma więcej kierowców, to lusterka boczne są na tyle duże że nie trzeba ich przestawiać. Dodatkowo na przedniej szybie wycieraczki typu płaskie pióro są niewidoczne, bo są poniżej maski. To samo ze spryskiwaczami przedniej szyby. Same wycieraczki pracują niezwykle cicho ale nie są w stanie zdjąć rozbitych owadów z szyby. Na trasie pozostaje jedynie podjechanie na stację i przetarcie szyb.
~Przem
Hyundai i30 I
Przód i tył - rewelacja. nawet jak jakiś \"kolos\" usmaruje nas błotem to wielkie wycieraczki radzą sobie z tym doskonale. Jedyny mankament, to to, że są trochę za nisko ustawione spryskiwacze i przy dużej prędkości nie pryskają na wystarczającą wysokość. Ogromne lusterka (jak od ciężarówki) też ułatwiają widoczność.
~drajwer
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Hyundai i30 I
Bardzo dobra widoczność ze względu na dużą powierzchnię szyb oraz duże lusterka boczne. Jedyny minus - przy cofaniu trzeba pamiętać, że samochód, jak to w innych kombi bywa, nie kończy się równo z tylną szybą. Musiałem dokupić pokrętło regulacji podświetlenia, ponieważ w nocy świeciło zbyt mocno.
Hyundai i30 I
Zupełnie nie przeszkadzają mi szerokie tylne słupki. Gorzej jest z przednimi przy skręcaniu trzeba się czasem wychylić. Przdnie wycieraczki z szerokim piórem bezgłośnie usuną z szyby co przeszkadza. Niestety jak to w kombi, o wiele częściej niż w hatchbacku trzeba używać wycieraczki tylnej.
~Łukasz
Hyundai i30 I
Mocne 5 Jak dla mnie widoczność pomimo nadwozia kombii jest super. Duże lusterka, atut, duże szyby, mały minusik za widok przez tylna szybę, która nie jest mała, ale wysoka tylna kanapa troszkę przesłania widok, kwestia przyzwyczajenia.
~wert
Hyundai i30 I
doskonałe lusterka !! inni producenci powinni się uczyć od Hyundaia, w tym samochodzie niepotrzebne są różnego rodzaju \"asystenty martwego pola\" bo martwego pola właściwie nie ma, mój brat podsumował to że i30 ma lusterka jak dostawczak...
~koleś git
Hyundai i30 I
Jest bardzo dobrze, wszystko co potrzeba widać i do tyłu, i na boki, i w przód. Ze 2 dni walczyłem z ustawieniem lusterek bocznych zanim znalazłem takie które mi odpowiadały, ale to kwestia raczej mojego lenistwa niż ich złego kształtu;-)
~andjak
Hyundai i30 I
Duże rewelacyjne lusterka wsteczne. W głównym lusterku wstecznym widać całą tylną szybę wraz ze słupkami. We wszytkie strony widać doskonale. Przednie słupki nie zasłaniają zbyt dużo. Bardzo dobra widocznośc do jazdy po zatłoczonym miescie.
Hyundai i30 I CW