Lista ocen Hyundai i30 II (72) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak na klasę kompaktów to było jedyne auto w którym usiadłem za sobą (188cm). W focusach, golfach, czy astrach z tego rocznika ledwo się wciskałem - tutaj mogę za sobą jechać. Co więcej nie dzieje się to kosztem bagażnika. Ale najważniejsze jest miejsce pracy kierowcy! I tutaj prostota oraz brak rozbudowanej konsoli centralnej powoduje, że mamy dużo miejsca na prawe kolano. We wszystkich oglądanych przeze mnie ww. autach prawa noga uderzała w...
~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak dla mnie (175 cm) idealnie. Fotel i kierownica z szerokim zakresem regulacji (kierownica w dwóch płaszczyznach). Mieliśmy trzy tryby regulacji wspomagania - ja wybierałem sport, żona comfort. Z tyłu dzieciom było wygodnie (foteliki). Fotele przednie były od strony kanapy brzydko wykończone czarnym plastikiem bez żadnych kieszonek, plus tego taki, że łatwo czyściło się zabrudzenia z dziecięcych butów. Dorośli z tyłu też podróżowali bez...
~czaro13
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Z przodu miejsca jest dużo, a fotele wygodne (niektórzy, choć nie ja twierdzą, że trochę za miękkie). Nie jestem najmniejszy, a fotela nie muszę odsuwać do samego końca. Mimo, że wersja wyposażenie jest średnio wyższa, fotel kierowcy nie posiada regulacji lędźwiowej. Z tyłu chyba nigdy nie jechałem, ale miejsca jest raczej dość. Bagażnik duży (kombi) i dobrze urządzony, z dodatkowymi schowkami pod podłogą.
~mar_ekk
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Przed decyzją o zakupie Hyundai\'a myślałem również o nowym Focusie i Corolli/Aurisie. Focus wypadł najsłabiej co mnie dziwi, ponieważ nowy model przeszedł lifting, a ma mniej miejsca z przodu i z tyłu niż jego starsze wersje. Toyota również przegrywa pod tym względem z Hyundai\'em.
~czaro
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Jak na tą klasę samochodu nigdzie nie można narzekać na brak miejsca, w kombi całkiem przyzwoity bagażnik. Fotele wygodne i dobrze trzymają, przeszkadza mi jednak brak regulacji lędźwiowej. Mam wrażenie że siedzę trochę zgarbiony, niemniej nie wysiadam zmęczony po nawet dłuższej podróży.
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Miejsce w środku tak jak piszą inni, przyznam że można się uczyć, wykorzystane bardzo dobrze, wygodne fotele, dobrze trzymają na boki i siedząc z przodu nie czujemy się ściśnięci, naprawdę w środku bardzo dobrze wykorzystane miesjce, auto na tą klasę jest naprawdę szerokie co widać i z zewnątrz i w wewnątrz.
~Olo krzyżak
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
od przestrzeni to można zwariować (hahaha), naprawdę niewiarygodnie dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu nawet przy wysokim kierowcy, cztery osoby jadą w komfortowych warunkach z piątą wiadomo trochę gorzej ale nie jest źle. Bagażnik bardo pojemy i wygody w załadunku
~użytkownik
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Chyba żadne auto kompaktowe nie może się z nim równać. Nie biorę pod uwagę Octavii bo samochód jest sporo dłuższy od i30. Ale porównując go do Aurisa, Leona, Meganki czy Astry to jest bez dwóch przestronniejszy zarówno z przodu i z tyłu w szczególności.
~Wojtek
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
to był powód dla którego kupiłem to auto, bardzo wygodne fotele, duzo miejsca, mam 183 cm wzrostu. Niestey bagaznik mały, malutki, w starej astrze ładowałem 4 walizki do bagażnika tutaj wchodzą 2 sztuki, ale się z tym liczyłem i mam trumne na dach.
~Kammbel
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Ja mam 178cm wzrostu, sam za sobą mogę siedzieć komfortowo, na tylnej kanapie po stronie pasażera jest fotelik do jazdy tyłem i z przodu można normalnie usiąść. Mam dwa foteliki z tyłu, pomiędzy nimi od biedy też można jechać