Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 112KM 82kW 2001-2006 (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DiVene
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Paliwozernosc: czeste wizyty na stacjach benzynowych ale tragicznie nie jest. Nie ma zbyt duzej roznicy miedzy miastem a trasa gdyz ze wzgledu na jedynie 4 biegi- powyzej 90km/h spalanie mocno wzrasta. Przeglady/naprawy: mam auto 2 lata i kazdego roku robie serwis przed przegladem (zrobilem troche ponad 25000km)koszta serwisu sa wyzsze ale to wynika z wielkosci auta ale jak dotychczas dodatkowo wyszlo: 1 zmiana wycieraczek (przod/tyl) wymiana...
~grzegorzgrito@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
zużycie paliwa zależy od ciężkości nogi kierowcy ok.8-9 l/100km , ja nie jestem wstanie jeździć nim powoli bo ten silnik sam mnie prowokuje do dynamicznej jazdy..sama przyjemność.Co do serwisu to niekorzystam i nie zamierzam bo to z natury są drogie "instytucje" .Sam wymieniałem rozrząd (550 zł części) swożeń wachacza przedniego (80 zł) filtr pyłkowy (55 zł)
~kakumba
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Oszczędny przy spokojnej jeździe, w korkach i dynamicznej jeździe w W-wie ok 9 litrów. W trasie może być bardzo oszczędny przy spokojnej i równej jeździe ( 90 km/h ) 6,8 - 7 litrów ( ekojazda ), a potem im szybciej - taki kształt nadwozia 130 km/h ok 8 litrów
~Arek
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
zuzycie paliwa nie przekracza 9l/100km przy cylku mieszanym z przewaga miasta. max spalanie jakie osiagnałem to 9,6 l/100km przy jezdzie nie schodzacej ponizej 160km/h ceny przeglądów nie są wygorowane w końcu to koreańczyk. nie porownywalnie nizsze niz dla aut niemieckich
~mtm992
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Nigdy nie miał unieruchamiającej usterki. Części w cenie opla, o dziwo wszędzie dostępne. Gorzej z częściami typu zderzaki albo mieszki gałki zmiany biegów, to w naturze nie występuje.
~lukasek101
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Częsci w normalnych cenach. Jeżeli się trochę poszuka po hurtowniach i w internecie to można całkiem tanio doprowadzić samochód do ładu.
~tedibeer
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Spalanie niskie , ceny części na przyzwoitym poziomie, droga wychodzi wymiana rozrządu (części 800 / robocizna 500-600 bo trzeba silnik opuszczać)
~Damian
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
lać i jeździć.... przez 2 lata nic przy nim nie robiłem.... gdyby nie stłuczka z pewnością nie pozbywał bym się go.
~Marek
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Rewelacja trasa 6/100 - miasto 8/100, Jestem naprawdę zadowolony .

Usterki Hyundai Santa Fe I

Hyundai Santa Fe I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gregor
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Spodziewałem się że auto o takiej masie i gabarytach będzie paliło dużo więcej.