Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 112KM 82kW 2001-2006 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DiVene
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Generalnie na + nawet powiedzialbym ze sprawnie zmienia przelozenia, male opuznienia miedzy kolejnymi biegami co mnie nawet zaskoczylo bo mialem do czynienia juz z automatami wielu marek. Zasadniczo mam jedno WIELKIE zastrzerzenie!!! - SKRZYNIA JEST 4 BIEGOWA!!! Te 4 biegi naprawde nie wystarczaja na trasie bo ekonomicznie podruzuje sie do max okolo 90km/h a potem az sie prosi o kolejne biegi.
~mtm992
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Bez zastrzeżeń, idealnie zestopniowana do dychawicznego silnika 112KM. Przy 185km/h wskazówka obrotomierza dotyka czerwone pole, ale i tak strach więcej jechać, bo auto buja się na boki aż miło.
~kakumba
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Jedyna poważna awaria to skrzynia biegów. Koszt naprawy 2 tys. To w mojej ocenie najsłabszy element samochodu. Wersja przednionapędowa.
~grzegorzgrito@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
lewarek zmiany biegów dosyć precyzyjny,trzeba pamiętać o wciskaniu sprzegła do końca,nic nie szarpie, jest ok!
~Damian
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
no wyścigówka to to nie jest:) brakuje 6stego biegu, ale jakie auta z tego rocznika je mają....
~Gregor
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Czasem zamiast przy redukcji z 4 na 5 udaje się włączyć 3 bieg.
~Arek
niekiedy przy szybszych zmianach 3 ma opory ale w końcu to nie sportowe auto