Lista ocen Hyundai Sonata III (84)

~piotrw
Sedan 2.7 178KM 131kW
Ogólnie wszystko jak najbardziej na plus. Auto tanie w zakupie. Duża limuzyna z dużym bagażnikiem. Bardzo wygodna zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów. Z wyglądu przepiękne jednak z racji tego, że auto jest koreańskie widoczne ogniska rdzy na nadkolach nikogo nie dziwią. Auto całkowicie bezawaryjne, nigdy nie zawiodło w trasie. Z tego co wiem to niektóre części mogą być trudno dostępne ale pasują od innych modeli Santa Fe, Coupe. Z czystym...
~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Przełomowa koreańska limuzyna z japońskim sercem i amerykańsko-europejskim rodowodem. Jeden z pierwszych modeli, którymi Hyundai pokazał, że Koreańczycy potrafią nie tylko produkować samochody marki Daewoo i pochodnych. Fantastyczny samochód, którego nikt o zdrowych zmysłach nie zamieniłby na Volkswagena czy inny niemiecki \'supersamochód\'. Sprawdzona w Stanach, Azji i zachodniej europie, ciesząca się tam ogromną popularnością. Wiele z tych...
~dymas666@vp.pl
Sedan 2.0 i 139KM 102kW
Za całokształt daję pewne 5 z plusem. Naprawdę polecam. Silnik bardzo dynamiczny na wysokich obrotach. Oszczędny bardzo w trasie a i średnie nie duże. Usterki, narazie naprawdę nie zanotowałem. Ten samochód jest naprawdę komfortowym dynamicznym i nie spotykanym autem na Polskich drogach, wyróżnia się bardzo, piękna linia nadwozia. Nie kupujcie Niemieckich złomów z wielkimi kręconymi przebiegami bo są przereklamowane. Zobaczcie na Audi A4 w tym...
~roomzeis
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Ja jestem zadowolony - duży, szybki samochód z niezawodnym silnikiem i skrzynią od mitsubishi.
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ogromne pozytywne zaskoczenie. polecił bym każdemu. Nie każdemu się podoba, ale warto się przyzwyczaić bo z czasem zyskuje:)
~helsi117
Sedan 2.0 i 125KM 92kW
Auto jest naprwade można powiedzieć na wyzszym standardzie. że tak opwiem limuzyna troche wczesniejszego pokroju auto spisuje sie doskonale i daje naprawde duzy komfort jazdy jakiego wczesniej nie zaznalem ;) gorąco polecam !!
3,5
~Enigmatic
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto niesamowicie brzydkie. Mam wersję z końcówki 2004 r (tzw. po lifcie) Przód kojarzy się z Syreną 105, czarny grill na tle srebrnej karoserii wygląda jak psi nos, a tył z linią świateł i bagażnika opadającą ku dołowi kojarzy się z podkulonym ogonem. Po prostu smutny pies. Ktoś pisze, że samochód ten przypomina z przodu Mercedesa "okulara" a z tyłu Jaguara - tak, zgadza się - niepełnosprawnego.
4,1
~kosa
Sedan 2.7 178KM 131kW
Super Limuzyna za niewielką kasę, Nadwozie po lifcie, przypominające jaguara. Wnętrze także świetnie wygląda, skóra, drewno itp. Tempomat, kontrola trakcji itp. Silnik V6 jest niesamowity :D Mimo dużego silnika OC wychodzi na podobnym poziomie jak za 1,8L
~e-tomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Czasami dwójka przyhaczy - rano, jak zimno - a tak to chodzi naprawdę fajnie. Biegi można wrzucać jednym palcem. Jeśli ktoś jeździł Mazdą ... to tutaj poczuje się jak w raju ;) (Skrzynia biegów)
~woytassp@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
Obiektywnie patrząc jestem bardzo zadowolony z zakupu i średnie oceny wystawione przez użytkowników w 100%odzwierciedlają to auto.