Oceny Jaguar X-Type Sedan

Jaguar X-Type Sedan - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (27)

~Jay Ray
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
fajny silniczek forda ..moim zdaniem lepszy niz 1.9 audi.
~Datos
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Dobre, solidne V6. Bez problemu toleruje LPG (warto zakładać u dobrego gazownika żeby nie święcił CHECK ENGINE) Przy napędzie 4x4 solidnie przekłada dostępną moc na drogę. Pomimo kilkunastu lat ostrej eksploatacji brak poważnych usterek - można pewnie jechać nawet w daleką trasę.
~dźwigu
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
aksamitny dźwięk o fajnej elastyczności opakowany w pancerną konstrukcję ;-)
~Robert
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
piękny dźwięk, dobra dynamika, równa praca. 3.0 AWD w automacie - dla mnie ideał
~Adam
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
3,6
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Już wyżej pisałem o tym,że bardzo elastyczny silnik z niezłymi osiągami jak na niezbyt dużą moc.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jak na 2.0l zaskakujące osiągi. Po zachipowaniu prawie 200KM, Bardzo ekonomiczny i zrywny. Bardzo elastyczny.
~Robert
~Mefisto
Sedan 2.1 i V6 24V 159KM 117kW
Silnik bardzo ładnie pracuje. Jest to jedyny silnik zrobiony od początku do końca przez Jaguara w tym modelu dzięki czemu jest dopracowany od podstaw może nie taki żwawy jak większe jednostki 2.5 i 3.0 pochodzące od Forda ale na pewno w porównaniu do nich o niebo lepszy jeśli chodzi o awaryjność bo jej po prostu przy regularnym doglądaniu samochodu nie ma :) Z czystym sumieniem polecam ten silnik i powiem że to 1 z najlepszych silników wszech...
~miro_X
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Praktycznie wszystko na plus, bez wymieniania kategorii. I wcale nie trzeba go wcześniej kochać.
Jaguar X-Type Sedan