Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Niby drogi, ale z drugiej strony za te pieniądze nie dostaniemy nic lepszego. Nawet głupi Golf jest droższy, a gorszy pod każdym względem. W crossoverach chyba tylko Vitara jest tańsza, ale w środku tandetnie wykonana, głośniejsza, ciaśniejsza, lakier rysuje się od samego patrzenia, nie mówiąc o tym, że będzie rdzewieć, jak to Japończyk. Ja mam wersję Sport, nie warto wg. mnie dopłacać do Latitude, bo dostajemy alufelgi, skórzaną kierownicę...
~Caff
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
No niestety nie jest tanio. Dostajemy porządnie zmontowanego, fajnie wyposażonego klocka, ale za te same pieniądze można mieć wszystkomającą Dacię Duster. No chyba, że jej posiadanie godzi w czyjąś godność. Jeepa kupiłem mimo tej ceny, bo prawie wszystko mi się w nim podoba, a każdy konkurencyjny samochód miał jakiś feler, który go eliminował. W Dacii np. pozycja za kierownicą.
~jeepnięty
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Przymierzaliśmy się do kilku samochodów, a za bogaci nie jesteśmy. Za każdym razem się okazywało, że jak samochód fajny to cena za wysoka (np. Toyota RAV4), a jak cena akceptowalna to samochód ma poważne wady (np. Dacia Duster - tandeta!!!, Suzuki Vitara - głośny, szokująco niska jakość wnętrza). No i Jeep był gdzieś pośrodku. Dlatego padło na niego.
~Pawełek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Za 75 tys. brat kupił bardzo fajnie wyposażony, dobrze jeżdżący samochód, który nie sprawia żadnych problemów. Nie za bardzo widzę konkurencję dla Renegade. Jak skończę leasing na mojego obecnego strucla (Skoda Octavia - nawet nie będę pisał jakie to barachło), też wezmę renegata.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Co prawda nie jestem właścicielem, ale jeśli będę rozważał kupno samochodu tej wielkości, Renegate będzie poważnym kandydatem. Kosztuje tyle, co Megane, czy Golf, a jest o niebo bardziej funkcjonalny.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
wersja Longitude - ma wszystko co potrzeba, wygląda świetnie, jeździ wspaniale - znacznie tańsza od limited a na codzień tego nie odczuwasz dla mnie super:)
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Zapłaciłem 65900 - wyprzedaż rocznika. Po normalnej cenie bym go nie kupił, ale ta był ok. Nic lepszego nie byłem w stanie wyrwać za te pieniądze.
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
W tej cenie niczego lepszego nie znalazłem. Każdy z porównywanych samochodów był droższy, a jak był tańszy (np. Vitara) to miał nędzne wyposażenie.
~Janusz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Wersja latitude, po obniżkach w cenie niższej niż gorzej wyposażony Renault Megane, różnica w komforcie, przestrzeni, jakości karoserii ogromna.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Za te pieniądze nie da sie kupić nic porownywalnego. Trzeba dołożyć 20-30 tyś. i wtedy można już przebierać.
Jeep Renegade SUV Facelifting