Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Ogrzewanie aż za dobre. Duży plus, bo nagrzewa się bardzo szybko. Klima też jest ok. na tyle, na ile mogłem stwierdzić przy ok. 21*C. Dmuchawa jest głośna dopiero na 6 biegu. Update: klima mrozi na kość. Wnętrze mało się nagrzewa nawet w silnym słońcu dzięki "pionowej" szybie przedniej. Nawiewy są bardzo dobrze rozmieszczone, bo wysoko. Nie ma problemu znanego z większości aut, gdzie wieje nam na ramię, albo dłoń. Nie wiem o co chodzi z...
~jeepnięty
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Grzeje po prostu strasznie. W mrozy jeździliśmy z ustawieniem na połowę ciepła. Silnik się szybko nagrzewa, rewelacja do jazd miejskich. Klima się włącza i ma dużą wydajność, ale prawdziwy test będzie latem (jeżdżę od września)
~MICHAŁ
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Grzeje i chłodzi bardzo szybko. Podrzewanie przedniej jak i tylnej szyby robi wrażenie. W C-maxie robiło dobrą robotę ale tutaj działa to jeszcze szybciej.
~Top_an
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Super zarówno w zimie jak i lecie. Kliknij ma automatyczna włączona na stałe. Oczywiście wymaga odpowiedniej uwagi.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Klima super mimo że manualna (automatem w poprzedni aucie i tak ciągle kręciłam) ogrzewanie bez problemu w największe mrozy,
~Pawełek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Najlepsze ogrzewanie, jakie miałem w samochodzie. Klima skuteczna nawet przy 36*C. Nawiewy są ciche i dobrze zaprojektowane.
~ToSz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Wentylacja ok, klima ok. Ogrzewanie - TRAGEDIA- auto dogrzewa się po 10 km kiedy temperatura jest poniżej 0.
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Nagrzewa się błyskawicznie. Klima mrozi na kość nawet w greckim upale. Standard w Jeepie.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Nawet na najwyższym biegu dość cicho. Nagrzewa się błyskawicznie. Szyby nie parują. Jest ok.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Klima jest tak mocna, że pasażerowie z tyłu narzekają, że zimno.
Jeep Renegade SUV Facelifting