Lista ocen Land Rover Defender II 110 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sainz
110 2.5 TDi 113KM 83kW
Ha ha ha ha. No to się pośmialiśmy. Wycieraczki to mi działają jak chcą, liczniki nie pracują od nie wiem nawet kiedy. Przecieka każdym możliwym elementem. Siedzenia żeby przestawić trzeba użyć młotka. Hura - to przecież Land Rover - juuuuhuuuu
~LR
110 2.5 TD 122KM 90kW
To też jest minus. Defender w nie zawodności jest stawiany u mnie miedzy klasą G, a UAZ-em. Raz jest lepiej, raz gorzej. Natomiast żadko poważnie mnie zawodzi. Da mu się to wybaczyć.
~Łukasz
110 2.5 TD 122KM 90kW
Jak masz psa to wychodzisz z nim na spacer a jak masz Defa to wychodzisz do garażu coś poprawić - zawsze coś się znajdzie ale jak nie chcesz to... przecież tylko drobiazgi.
~Gorbaczov
110 2.5 TD 122KM 90kW
Jak dbasz tak masz :) ale praktycznie nigdy nie zawiódł, ale skrzynka z narzędziami to atrybut :) tego auta i to muszą być porządne narzędzia
~Maciek
110 2.5 TD 122KM 90kW
A co tam się może popsuć? U mnie padł przekaźnik od włącznika świateł. Więcej nic się nie działo, ale ja nie mam nawet centralnego zamka.
~xxXXxx
110 2.5 TD 122KM 90kW
jak nie urok to sraczka... ciagle cos... 2001 rok, przebieg 90 tys., - stuki na wale, nieraz jakis zgrzyt w skrzyni, problemy z elektryka
~Paweł błachnio 12
110 2.5 TD 122KM 90kW
To stwierdzilem na opiniach innych poniewaz kupilismy defendera z 2003r z salonu w roku 2005 to dotyczy nastepnej tabeli "niezawodnosc"
~malage
110 2.5 TD 122KM 90kW
wszystko się może popsuć jak się nie dba,mam problemy z tylnymi drzwiami wyrobiony zamek ,innymi drzwiami też muszę trzaskać.
~PM
110 2.5 TDi 113KM 83kW
Bardzo zła jakość wykonania: przecieki w górnych tylnych oknach, rozkleja się plastik na desce rozdzielczej, awarje zamków itd.
~commar
110 2.5 TD 122KM 90kW
zdarzaja sie, al nic mi nie prychodzi do glowy, bo w sumie mi sie nie zdarzyly, ale slyszalem ze sa :-)
Land Rover Defender II 110