Lista ocen Lexus IS III (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 300h 223KM 164kW
Wentylacja cicha i wydajna. Nie miałem okazji jeszcze testować klimatyzacji, ale ogrzewanie wnętrza jest bardzo wydajne.
~Robert
Sedan 250 207KM 152kW
nagrzewanie wnętrza następuje bardzo szybko , odparowanie również , jedyne co trwa dłużej to ogrzanie tylnej szyby
~TG
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Latem super. Błyskawiczne działanie. Automatyka układu działa świetnie. Nie sprawdzałem natomiast działania w zimie.
~Zawiedziony
Sedan 200t 245KM 180kW
SĄ :) działają tak jak trzeba choć mogłyby być zwykłe przyciski zamiast suwaków, które czasem żyją własnym życiem...
~Piotr
Sedan 250 207KM 152kW
Bardzo szybko nagrzewa i wentyluje wnętrze. Pomimo kompletu osób na pokładzie nie dochodziło do parowania szyb.
~Piotr Janusz Ś
Sedan 300h 223KM 164kW
Doskonała wentylacja i klima sprawdziła się w najgorętszych dniach tego lata. Ogrzewanie nie miałem możliwości sprawdzić.
~Adam
Sedan 300h 223KM 164kW
Wentylacja bardzo wydajna zarówno zimą jak i latem. Plus za nawiewy dla tylnego rzędu siedzeń.
~Geira
Sedan 200t 245KM 180kW
Rewelacyjnie działająca klimatyzacja i co najistotniejsze, wyjątkowo cicha, niemal bezszelestna.
~Tomek
Sedan 300h 223KM 164kW
Ale musi pracować silnik spalinowy w celu ogrzewania. Ogrzewane fotele sie jednak przydają zima
Dziennik kosztów dla Lexus IS III
8,7
~Karol
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Bardzo sprawna. Choć jak włączy się dopływ powietrza z zewnątrz to wieje dość mocno