Lista ocen Mazda 3 I Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW 2003-2009 (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rogus
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Nie można sie przyczepić do czegokolwiek. Autem jeżdżę już 5 lat i nigdy mnie nie zawiodło. Regularne serwisowanie u pana Henia (nie MIRKA)i wszystko działa. Generalnie bardzo polecam to niepozorne auto. Z gazem nie ma problemu (pośredni wtrysk) i wszystko śmiga. Rdza to bajki, coś tam bierze ale jak sie dba to żadnych problemów nie ma. Autem zrobiłem tylko 50.000 km od początku tego przebiegu na gazie. Zastanawaim sie nad zmianą na coś...
~przemo1024
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Bardzo słabo. Przełożyłem opony letnie z Audi Fulda Carat Progresso 16" i ... nie szlo wytrzymać. Szum podczas jazdy jak przy wodospadzie., podczas gdy w Audiku miałem ciszę. Obecnie śmigam na nowych Michelin Alpin 5 i ... nastała cisza. Reasumując wyciszenie tego samochodu pozostawia wiele do życzenia i tak naprawdę jest jedyną jego wadą. Idzie jednak temu zaradzić rozsądnie dobierając ciche opony czy nie jeżdżąc po dużych kałużach ;-)
~przemo1024
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Fatalnie. O ile silnika na postoju nie słychać, o tyle już przy ruszaniu dochodzą dźwięki tłumika, opon (Fulda Carat Progresso), wszystkich odbijających się o nadkola kamyczków, dźwięki pracy zawieszenia (jakby było powybijane) - po prostu miazga. Po przejściu z Audika na Mazde czuje się jakbym przeskoczył z konia na krowę.
~raj19@autograf.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
No z wyciszeniem jest średnio. Przy 160km/h podczas jazdy na autostradzie to nie jest za komfortowo trzeba radio głośniej dawać aby nie było słychać tylko szumu opon i silnika. Ale moim zdaniem do 130 km/h jedzie się bardzo przyzwoicie także ja jestem zadowolony
~Pitek2204
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
W środku auta nie słychać że jest odpalone :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
~Kiel
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Tutaj średniawo. Do 100 na godzinę super (przy prędkościach 50-60 samochodu praktycznie nie słychać). Od 100 głośno, przy 140 ciężko się rozmawia.
~Maati1992271
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Bardzo dobrze wyciszone auto. Czasami wręcz nie słychać pracującego silnika(przyprawiło mnie to o kilka śmiesznych sytuacji ale jest Ok.)
~jupik
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Głośno robi się przy prędkościach autostradowych, a ja takimi rzadko się poruszam. Na co dzień wyciszenie bardzo dobre.
~nepliget
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
W jeździe po mieście nie słychać silnika. Powyżej 120 km/h jest już głośniej, ale o dziwo to za sprawą toczenia opon a nie silnika
Dziennik kosztów dla Mazda 3 I Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
8,9
8,7
~ccc10@op.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Halasuje straszliwie (ne silnik, tylko opony na szorstkich drogach), myslalem, ze jest ok, az sie przejechalem volvo...
Mazda 3 I Sedan