Lista ocen Mazda 6 III Kombi Facelifting (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~IT13
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Auto trzyma się drogi jak przyklejone, sprzedawca przekonał mnie do wyboru mazdy jadąc po rondzie, jak? Jechał z taką prędkością że jako pasażer przykleiłem się do okna :P, rewelacja.
~Paweł J
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Układ jezdny nigdy nie zawiódł, stabilny przewidywalny i dający pełną kontrolę. Hamulce seryjne słabe dla tej mocy (194 kM) więc wymienione na sportowe
~MhrocznyWaldek
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Tam gdzie się hamuje passatem tam Mazda6 AWD idzie jak przecinak. Nie wiem jak inne wersje ale ta idzie po drodze jak po sznurku.
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Kierownica szybko reaguje. Wspomaganie działa idealnie. Zero problemów z pod/nadsterownością. Autko trzyma się drogi, że aż miło.
~Mirek
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Jak dla mnie optymalny kompromis pomiędzy komfortem a sportem. W porównaniu z Mazdą chyba tylko Mondeo było dla mnie lepsze
~teddyberek
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Samochód prowadzi się pewnie, rzadko muszą ingerować systemy bezpieczeństwa, dobre tłumienie nierówności jak na 225/24 r 19
~Tymon
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Prowadzi się pewnie, ale na dużych nierównościach za mało izoluje i czuję jakby koła miały odpaść.
~marcin
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Uklad jezdny jest ok. Nie gnie na boki przy zakretach. Drobne nierownosci sa tlumione przez uklad
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Rewelacja, uważam że dużo lepiej niż moim poprzednim aucie czuli Hondzie Accord.
~Po Passacie
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Trzyma się drogi jak po szynach i jest dość komfortowa na nierównościach.
Mazda 6 III Kombi Facelifting