Lista ocen Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seba
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Tylko 4 gwiazdki. W tej ceni oczekiwał bym lepszego wykończenia i spasowania elementów ( Passat czy Optima wypadają tutaj dużo lepiej ). Do tego jakość powłoki lakierniczej pozostawia wiele do życzenia. No i niestety, na niektórych elementach mocno zaoszczędzono, co się odczuwa (system MAZDA CONNECT działa bardzo ociężale, słabej jakości klocki hamulcowe oraz tarcze, brak uszczelnienia w lusterkach przez co system składania pada, bo w ciągu 2...
~christos_marciniak
Sedan Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
6/10 - to co mam Mazdzie do zarzucenia to niska jakosc wykonczenia. Sa tam skory, przeszycia itd itp - chociaz skora jest taka bardzo bardzo srednia - no fajnie - tragedii tu nie ma. Ale tworzywa plastikowe sa koszmarnej jakosci. Chrupia, skrzecza - taka typowa chinszczyzna z taniego sklepu z zabawkami. Karoseria jest miekka jak czekolada pozostawiona w opakowaniu na sloncu - lepiej nie naciskac. Zlapcie za sama klapke do wlewu paliwa - taka...
~Janusz
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Postawiłem ocenę 4,5 bo jednak spodziewałem się w najwyższej wersji wyposażeniowej SkyPassion czegoś więcej.Jakość spasowania elementów wnętrza , jakość materiałów pozostawia trochę do życzenia. Jakość wyciszenia nadal jest słaba więc nie można tu postawić 5. Marka która inspiruje jak mi się zdaje do klasy premium musi się niestety trochę wysilić a nie tylko ulepszać najgorsze elementy które zgłasza rynek ( czyli kierowcy )
~Skuba Wojciech
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Zdecydowanie jakość wykonania mimo "drobnych" niedociągnięć warta jest tej ceny. Napiszę więcej, według mnie pod kilkoma względami mazda 6 przewyższa nawet niektóre modele klasy premium, których ceny są o wiele, wiele wyższe. Według mnie mazda 6 jest warta swojej ceny
~ABC1
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Po ostatnich zmianach auto stało się bardzo dobre , szkoda że Mazda nie zrobiła tego od początku zapewne liczba ludzi narzekających była by jeszcze mniejsza. Auto ma wady nie jest idealne ale j za takie pieniądze jest super.
~thorin77
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Aktualnie w segmencie D jest to samochód o najlepszym stosunku jakości do ceny. Wersja Sky Passion w porównaniu do topowej konkurencji o tym samym poziomie wyposażenia jest 20-30 tyś. zł tańsza!
~Grzegorz
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Jak dla mnie z opla astry 1.6 16V ktory byl co miesias u mechanika I przesiadłem się do mazdy 2.5 który wogole się nie psuje jestem bardzo zadowolony.
~Adam
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Wadą jest dla mnie jakość wykonania pułki przed pasażerem nie wiem dlaczego zrobili ją z takiego kiepskiego plastiku reszta bez zarzutów
~Z
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
I tu tkwi tajemnica teraz licząc koszty utrzymania wychodzi na to że głównym kosztem było paliwo ;)
~Tomek500
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Miejscami zbędna oszczędność tanie plastiki np: półka przed pasażerem lub słaby lakier albo głośne opony .
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016