Lista ocen Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016 (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seba
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Nie wiem z czego to wynika, ale dla mnie widoczność z przodu jest średnia, często muszę mocno się wychylać żeby dobrze spojrzeć na drogę. Do tego widoczność z tyłu jest po prostu słaba. Parkowanie bez czujników i kamery to byłoby wyzwanie. Zauważyłem również, że jak jedzie za mną auto i trzyma odpowiedni dystans, to nie jestem w stanie nawet odczytać tablic w lusterku wstecznym, bo klapa bagażnika je zasłania. Jednak uważam że to drobnostki.
~Tomek
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jestem wysoki i olbrzymie lusterko wsteczne mocno ogranicza mi pole widzenia. Za lusterkiem jest sporo sensorów, które również sporo zasłaniają. Grube słupki A i cofnięte do tyłu lusterka boczne irytują. Trzeba dość konkretnie obrócić głowę żeby zerknąć w lusterka boczne.
~christos_marciniak
Sedan Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Mam 185cm - fotel zsuniety maxymalnie do podlogi bo tak lubie - widac wszystko ladnie. Nachylenie przednich slupkow jest ok - nie przeslania widocznosci. Lusterka wsteczne ogarniaja duzy kat za autem + kamera cofania ktora dodatkowo pomaga.
~Janusz
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Bardzo dobra , mówię to w porównaniu do dotychczasowych użytkowanych samochodach. Duże lusterka boczne , sprawna kamera cofania dają dobry obraz co się z tylu dzieje. Widoczność do przodu również b. dobra .
~thorin77
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wg. mnie jak na tak duże auto to widoczność jest bardzo dobra a kamera i czujniki dodatkowo wymagają poczucie bezpieczeństwa manewrów.
~Skuba Wojciech
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Bardzo dobra widoczność do przodu, do tyłu i o ile całkowicie rozłożą się lusterka to i na boki
~mateusz_bodio
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Inne auta mają dużo lepszą widoczność, zarówno z przodu jak i z tylu. Wystarczy spojrzeć na VAG.
~Grzegorz
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Widoczność dobra kamerki są jest ok
~Przemysław
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Auto czasami doskwiera zbyt małymi szybami.
~Raczor
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Lepsza niż w toyocie avensis
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016