Lista ocen Mazda 6 III Sedan Facelifting (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafaello
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Po ponad 100.000 wymieniony wahacz (dół)i jakiś sworzeń. Kiedyś było mało wahaczy zamienników i czytałem na forach że tylko w salonie kupisz za 3000. Mi mechanik zrobił za połowę tego. Kolejnych 100.000 tym autem na pewno nie zrobię więc nie ciekawe jak z jakością tych zamienników. Mimo wszystko jak dla mnie bardzo wygodne auto.
~Korsic
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Jak w opisie, jak juz wymienisz rozpadajace sie zawieszenie na nowe oryginalne i wydasz 10- 15 a teraz to pewnie jeszcze wiecej tysiecy to spoko. Silnik ani osprzet nigdy nie sprawial zadnych problemow. Dolicz sobie konserwacje podwozia.
~Peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jest autem bezproblemowym, zapomina się że jest coś takiego jak mechanik. Paliwo i raz w roku serwis olejowo filtrowy. Żadnych awarii. Bo wymiana wahaczy po 160tyś to nie awaria, zwykłe zużycie.
~Jerzy
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Po roku pojawiły się małe rdzawe plamy na podwoziu. Serwis udaje, że nie ma problemu i że to normalne. Czytając opinie o poprzednich modelach można się zgodzić, że rdza to coś "normalne" dla Mazdy
~Michał Ber.
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Żadnych poważnych usterek, i spodziewam się że dalej będzie tak samo, pod warunkiem regularnych przeglądów i wymiany płynów. W Mazdzie nie ma co się psuć.
~peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Brak, żadnych napraw a nawet wymian elementów które mogą sie zużywać jak zawieszenie czy klocki itp. Po prostu nic poza olejem i filtrami.
~Lapeno
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Na razie nic się nie wydarzyło przez te 10 tys km. Silnik bez turbiny powinien wytrzymać długo.
~Lucious
Sedan Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Brak. Nie złego się nie stało za wyjątkiem dwóch drobnych usterek wymienionych wcześniej.
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
BRAK - chyba auto jest za nowe by coś się poważnego działo. Mam cichą nadzieję, że tak będzie do końca :)
~jac58
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Prawdę mówiąc jeszcze nie wiem , jeżdżę tym autem dopiero 2 tygodnie = 2 tys.km.
Mazda 6 III Sedan Facelifting