Lista ocen Mazda 6 (1317)

~dyzioo
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Auto bardzo dobrze wyposażone w wersji podstawowej: ABS/DSC/TCS 8 poduszek powietrznych klima 4 elektryczne szyby, centralny zamek, webasto.. i wiele innych. Polecam Mazde !!!
~Stef_K
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Co mnie skłoniło do zakupu: sportowy charkter silnika i zawieszenia, ciekawa stylistyka nadwozia, legendarna niezawodność, dobre wyposażenie, cena do 50.000zł. Wersja Exclusive Sport koła 17 i podwójny wydech. Kupiłem w niemieckim salonie - bo w polsce same diesle, jako auto trzy letnie z przebiegiem 70t.km. Po roku stwierdzam: satysfakcjonuje mnie w 100%. O usterkach trudno mówić bo jest jeszcze w miarę młody. Zużycie paliwa wg mnie jest bez...
~Robert
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Chciałem kupić insignie, wybrałem mazdę. Czytałem opinie mazdy na tym forum i zwłaszcza jedna przykuła moją uwagę - bardzo negatywna- ja nie mogę się doszukać takich wad w mojej maździe (może poza jednej). Polecam każdemu. Ma świetny wygląd, przestronne wnętrze i bardzo fajne gadżety np. sterowanie klimatyzacją z kierownicy. Zainteresowanych namawiam na jazdę próbna
~nie kupuj freelandera
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Polecam ten samochód - ma duszę i werwę jak przystało na japończyka. Niestety nie dam mu 5 za słabą blachę i duże spalanie. Oj lubi wypić...
~Marfi
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Świetny samochód jeśli trafi się na zadbany egzemplarz. Wyeksploatowane diesle mogą bardzo mocno uszczuplić kieszeń kierowcy. Jazda na trasie to przyjemność. Wyprzedzanie, mimo pozornie nie za mocnego silnika, to bajka. Jak się załączy turbina, wgniata w fotel. Największy minus tego samochodu to lakier. Jest tak delikatny, że co chwilę gdzieś pojawia się nowa rysa plus masa odprysków na masce i zderzaku.
4,1
~Jacek
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
To jest to o co mi chodziło. W prawdzie samochód jest gorszy technicznie od tego co miałem poprzednio (Citroen XM), wręcz spartański, albo jak kto woli prymitywny, ale za to kompletnie nie sprawia problemów. Nareszcie mam samochód o który nie muszę się troszczyć. Często po prostu zapominam, że go w ogóle mam :-)
~Mazda 6
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
O aucie napisałem wszystko przy poszczególnych kategoriach. Wpis jest moim podziękowaniem dla wszystkich osób zamieszczających swoje oceny, dzięki którym już kilka razy wybór i kupno samochodu nie było dla mnie loterią.
2,9
~Jacek
Hatchback Facelifting 2.5 MZR 170KM 125kW
Mnóstwo drobnych problemów. Auto relatywnie drogie jeśli wziąć pod uwagę krótką żywotność poszczególnych elementów. Niedopracowane. Uwaga - TRAGICZNY serwis i obsługa gwarancyjna. Producent albo obarcza użytkownika za wszelkie problemy albo stwierdza, że problem nie istnieje. Kpiny.
~abel
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
To jest japoniec z krwi i kości, Ładnie wygląda z boku i tyłu. Przód mi się osobiście mniej podoba, ale to kwestia gustu. Bardzo wygodny i jeden z moich pasażerów posiadacz nowego mercedesa e diesel po przejechaniu się stwierdził, że cicho wygodnie dużo miejsca , szkoda że nie ma wentylowanych foteli i dwustrefowej klimatyzacji... przesada ale jest bardzo dobrze
Dziennik kosztów dla Mazda 6
6,8
8,7
9,7
3,7
~szej hulud
Kombi 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
Samochód jest przepiękny z zewnątrz (wersja sport) - czerwony, koła 18, relingi z matowanego aluminium, sportowy przedni zderzak i mały spojler na klapie. Z zewnątrz absolutny numer 1 wśród kombi. Ma wygląd a la ferrari. Reszta trochę gorzej - szczegóły w poszczególnych kategoriach. Znakomite audio Bose - odkrywasz stare kawałki na nowo.
Mazda 6