Lista ocen Mitsubishi ASX (149) - Skrzynia biegów

~witold
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
coś z nią jest nie tak jak na taki silnik, pomijam brak dostępności automatu, to biegi lewarka są dość długie a skrzynia nie chodzi ciasno i dokładnie, można się zmęczyć, nie jest zwarta i sportowa, raczej typowa na japończyki ala corolla czy mazda 5
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Kiedy zmieniam bieg na wyższy (3 lub 5) mam odruch wyciągania środkowego palca w górę co zaowocowało kilkukrotnym wciśnięciem świateł ostrzegawczych. Na szczęście podczas migania wydają dźwięk, więc szybko je wyłączam. Inni kierowcy mogą sie lekko zdziwić.
~Tomek67
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Czasami mam kłopot z wstecznym,reszta wchodzi gładko.Fajna długa elastyczna piątka,nie trzeba zbyt często mieszać gałka.Sama gałka duża solidna fajnie siedzie w dłoni.Na pewno brakuje szóstego biegu przy jeździe po autostradzie
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Brakuje mi 6 biegu do spokojej jazdy np. na autostradzie tj. 100-120 km/h. Przy tych predkosciach na 5 biegu w samochodzie glowa boli od buczenia silnika. Moze by tego biegu nie brakowalo gdyby auto bylo lepiej wyciszone.
~przyszły nabywca
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Postuluję nie zamieszczać ocen typu potencjalny nabywca, bo to zniekształca ogólną ocenę kierowców którzy nabyli i użytkują auta- równinież przyszły nabywca.Przepraszam za dane ale nie mogę inaczej wpisać swojej uwagi.
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
I znowu to samo - w trasie brakuje 6 biegu, co jak sądzę wpłynęło by to na zwiększony hałas po przekroczeniu 140 km/h. Na krótkich odcinkach , a szczególnie w terenie zabudowanym na pewno to nie przeszkadza
~Tusout
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Może nie jest szybka, ale w tym aucie to bez znaczenia, bo to nie jest wyścigówka, tylko zywkłe auto do codziennej jazdy i uważam że CVT to był bardzo dobry wybór.
~Łukasz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zaskoczenie, skrzynia precyzyjna jak w autach produkcji niemieckiej. Porównując do Toyoty Avensis nad którą również się wahałemto to tam miałem uczucie, mieszania łyżką w kiślu.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Dałbym także najwyższą ocenę ale brak 6 biegu to uniemożliwia. Szkoda, że nie dali 6-tki jak w dieslach, byłoby idealnie. Biegi chodzą bezproblemowo, lewarek mógłby być niższy
~kaisanab
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Wszystko byłoby OK, gdyby nie beznadziejnie krótki 6 bieg, co sprawia, że na autostradzie, przy 140 km/h auto wyje jak zarzynana świnia i spalanie niepotrzebnie wzrasta.
Mitsubishi ASX