Lista ocen Mitsubishi ASX (149) - Skrzynia biegów

~Paweł
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Manual funkcjonuje bez zarzutu, wydaje się być idealnie spasowana z tym silnikiem. Elastyczna, ale jak trzeba, można też przeciągnąć...
~Cyklop
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Mam skrzynię pięciobiegową, wg mnie przydałoby się jej inne zestopniowanie. Skrzynia sześciobiegowa byłaby OK. Trójka i czwórka za długie.
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
zaczyna delikanie haczyc przy wrzucaniu na 2, zobaczymy jak bedzie dalej, ewidentnie brakuje 6, aby toczyc sie przy wyzszych predkosciach
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
od nowości czasem coś haczy z 1 na 2 .. podobno ten typ tak ma - nie jest idealnie precyzyjna ale wysoki drazek rekompensuje to
~Elp
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
O dziwo bałem się, że dłuższy niż w Lancerze drążek będzie przeszkadzał ale nic z tych rzeczy biegi wchodzą gładko. Bez uwag
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Skrzynia biegów bez rewelacji ale i bez wrednych niespodzianek. Dla mnie zestopniowana poprawnie. Czasami brak "6".
~Kriss Cross
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Biegi wchodzą dość "pewnie", choć mogłoby być nieco bardziej "miękko" i może nie tak krótko.
~Arkady
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Zmiana biegów jest bardzo płynna, A jak ktoś potrafi dobrze wcisnąć sprzęgło to nigdy nie będzie mial problemów ze zmianą :-)
~ASX FAN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Podoba mi się wskaźnik proponowanej zmiany biegu na głównej tablicy mimo, że jestem bardzo doświadczonym kierowcą.
~Lukezo
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Biegi wchodzą szybko i precyzyjnie. Przy ekonomicznej jeździe jest to o tyle istotne, że trzeba często zmieniać biegi.
Mitsubishi ASX