Mitsubishi Carisma I Hatchback 1.6 90 KM 66 kW

Mitsubishi Carisma I Hatchback 1.6 90 KM 66 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma I Hatchback 1.6 90 KM 66 kW

~mo84@poczta.onet.pl
Mitsubishi Carisma I
Samochód ogólnie jest extraaaa... Przejechał już on w mojej rodzinie 135000km, był użytkowany przez czterech kierowców.... Niezawodny ze znakomitymi osiągami....
~ja
Mitsubishi Carisma I
silnik przyjemny, skrzynia biegów kaszanka ( tulejki wybieraka ), strasznie tandetne wnetrze, tapicerki drzwiowe tragedia.
~maciej
Mitsubishi Carisma I
generalnie bardzo dobre auto, bezawaryjne , wbrew opinia wcale nie drogie w utrzymaniu i zlodzieje omijaja ten model szerokim lukiem, dla mnie super
~Łukasz
Mitsubishi Carisma I
super auto, jak dbasz o nie tzn. konserwacja, wymiana paska rozrządu, oleju i filtrów to możesz na nie zawsze liczyć bo jest naprawdę niezawodne i dobrze się nim jezdzi
~wózdrabiniasty - carisma niby japan
Mitsubishi Carisma I
Bez żartów Carisma to nie japoniec, tylko produkt holenderski plus brudne łapy inżynierów z renault. Tylko silnik silnik silnik jest cudo
~ToTem
Mitsubishi Carisma I
Samochód oceniam jak najbardziej pozytywnie. Posługując się szkolną skalą mocna 4, możne nawet 4+. A że nie jest to auto idealne... cóż takich nie ma. Na plus na pewno silnik (niskie spalanie, do spokojnej jazdy wystarcza), niezłe zabezpieczanie antykorozyjne (choć należy tu nadmienić o podatnym na zarysowania lakierze), czy całkiem zadowalająca niezawodność (poza nielicznymi wyjątkami) i całkiem bogate (jak na owe czasy) wyposażenie...
~sebol279
Mitsubishi Carisma I
Renault Laguną z 95r, dużo lepiej mi się jezdziło mimo że kiepski miała silnik i była nie ekonomiczna
~Yar
Mitsubishi Carisma I
W tym samochodzie można sie zakochać za silnik i niezawodność. Polecam.
~manio
Mitsubishi Carisma I
Jak na dość stare auto nie mogę powiedzieć na carismę złego słowa .Wbrew temu wszyskiemu czego się naczytałem że to nie japoniec bo robiony w Holandi itp. Stwierdzam że to niezawodny japoniec.Auto wygodne ,niebrzydkie, mało pali ,Wcześniej jeździłem audi A4 i nigdy więcej,to są padaki jakich mało .Szczerze polecam Mitsubishi i nie bójcie się japończyków bo to naprawde mocne wozy
~edi
Mitsubishi Carisma I
silnik 1,6 90KM jest bardzo prostym silnikiem i nie trzeba prężyć sie by znaleźć jakiegoś dobrego specjalistę by usunąć w nim jakaś usterkę jak to bywa z silnikami GDI. Koszt części hmmm... tu można dyskutować... co można kupić używane to można... dużo jest ofert części używanych w internecie. Zas co do części nowych to tu również jest duże pole manewru ... jeżeli chcemy kupić części oryginalne musimy zdawać sobie z tego sprawę ze będą dużo...

AUTOCENTRUM.PL S.A.