Lista ocen Mitsubishi Colt V (57) - Widoczność

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niker
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Widoczność z przodu dobra ale dla wysokich kierowców (mierzę 185 cm) szyba przednia mogła by się kończyć trochę wyżej - czasem nie widać świateł. Rewelacyjne lusterka boczne - daj Boże takie lusterka w każdym innym aucie. Szerokie - widać dosłownie wszystko !!! Widoczność przez tylną szybę wystarczająca - nic tu nie trzeba zmieniać. Kolega mojego wzrostu narzeka na boczne progi przy przednich szybach - ja z tym problemów nie mam.
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Mam wersję wyposażenia cool. Z tego co się dowiedziałem jest to jedna z najbogatszych ale nie ma ABS-u. Jest klima, są elektryczne lusterka i podgrzewane, elektryczne szybki, centralny itp. Jak na auto z tego roku i za kilka tysięcy złotych jest na prawdę bardzo dobrze. I co najważniejsze... wszystko działa :)
~Fanpag Colt Brzmi Dumnie
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
To nie Coupe tylko Hatchback więc nie ma tu żadnych stylistycznie poszerzanych słupków celem samego wyglądu. Więc widoczność jak w typowym miejskim samochodzie. Z kazdej strony idealnie, z przodu mala deska, widoczność maski ułatwia sprawę
~Higachi
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo dobra widoczność, jedyny minusik to dodatkowe światło stopu i góry klapy bagażnika - ciężko tak ustawić lusterko, aby nie zasłaniać auta, jeśli jedzie gdzieś dalej albo z górki.
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Widoczność raczej dobra. Odrobinę za szerokie słupki z przodu tworzą \'martwą strefę\'. Tylne okienko wydaje się z zewnątrz małe, ale tak naprawdę nie stwarza to problemów.
~SPAM
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Jest dobrze. Niska przednia szyba raz ułatwia walkę z ostrym słońcem a drugi raz utrudnia doglądanie światła wysoko ustawionego podczas postoju na skrzyżowaniu.
~RaDDi
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Dla mniej wprawionych na poczatku nienajwieksza aczkolwiek nie najmniejsza tylna szyba moze sprawic problem lecz jesli uzyc lusterek i glowy pieknie sie widzi co trzeba widziec.
~Yogers
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Widać wszystko dookoła auta. Przestronna szyba przednia, duże szyby boczne oraz tylne. Żadnych problemów z parkowaniem nawet w ciasnych miejscach.
~Richi GG:2955118
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Trochę mała szybka z tyłu. No i jak ktoś chciałby się przesiąść z wyższego auta musi chwilkę poczekać aż się przyzwyczai, siedzi się dużo niżej.
~Kamil
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Dzięki długim przednim drzwiom mamy świetny widok na prawą stronę, słupki A podczas jazdy w niczym nie przeszkadzają :)