Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Godny polecenia, za brak niezawodnosc i stosunkowo niska cene, przy silniku, ktory na drodze nie pozwala sie nudzic.
~mcwhite@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
oceniam to auto i tak prznajmniej na ponadprzeciętne czyli >4,5 i pomimo mankamentu skrzyni biegów jestem zeń zadowolony.
~Owczar
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
W tym aucie najbardziej podoba mi się design i komfort. Nawet nie chce mi się jechać szybciej, bo jazda nim to prawdziwa przyjemność.
~rerem@wp.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Jeździłem : różnymi VW (Passat,Golf, Toyota(Carina, Corolla, Avensis),Peugeot(405,306), i uwazam że Galant jest NAJLEPSZY.
~lukasiu@web.de
Sedan 2.0 136KM 100kW
gdyby nie tak drogie i ciezko do dostania czesci, kazdemu bym to auto polecil ale z servisem i czesciami jest naprawde problem.
~avalone
Sedan 2.0 136KM 100kW
Daję i tak doskonale, ponieważ kocham to auto. Jest tak piękne, że nie potrafię go sprzedać, a czas najwyższy.
~alwaro123
Sedan 2.0 136KM 100kW
samochodzik niezle sie sprawuje gdyby nie to ze jak wczesniej pisalem ma problemy z isntalacja gazowa i z wrzuceniem 1 bylo by super
~mitsumaniak
Sedan 2.0 136KM 100kW
auto dla ludzi lubiących to co b.dobre a z zżelbetoniałych zwolenników niemieckiej technologi można się pośmiać
~BIZZI
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
POLECAM KAŻDEMU KTO LUBI SPORE OSIĄGI,FULL WYPAS (KLIMA,ELEKTRYKA,SKÓRY,DESIGN) ,CENI SOBIE NIEZAWODNOŚĆI FUNKCJONALNOŚĆ.
~Krzysztof
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Nieśmiertelny samochód. Mam czasem wrażenie, że jak go zezłomuję to i tak pojedzie dalej.