Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tommyc1@tlen.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
wygodny, dość ładnie wykończony-choć mógłby być lepiej, materiały dobrej jakości, dobre fotele, przestronny bagażnik (kombi) z dużą ilością schowków i uchwytów do mocowania siatek/linek i co sobie człowiek wymyśli
~roch_27
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Autko super, agresywny wygląd, bardzo wysoka kultura pracy silnika V6, komfortowe, bogate wyposażenie. Wszystko to powoduje, że niewiele większe spalenie jest rekompensowane w użytkownikowi w bardzo przyjemnej codziennej jeździe.
~Maciek z Warszawy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Mitsu to nie wyścigówka i nie kupuj jej jeżeli myślisz, że wyprzedzisz Renault Megane GT na światłach. Samochód jeżeli jest w dobrym stanie to odwdzięczy się niezawodnością i świetną pracą.
~Pieter
Kombi 2.0 136KM 100kW
Bardzo dobre auto. Doskonały komfort prowadzenia i jazdy(wielowachacz). Bolączka to zabezpieczenie antykorozyjne. Jednakże polecam silnik 2.5 V6. No i ten wygląd. Moje marzenie z dzieciństwa...
~e-xo
Kombi 2.0 136KM 100kW
Auto mimo wieku przyciąga wzrok, naprawdę egzotyczne (mowa o przodzie). Duży plus za silnik, i obszerne wnętrze ( trochę płytki bagażnik).Na minus na pewno to że łamie legendę o niezawodnym Japończyku.
~zygfrydiusz
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Ten samochód jednak wszystkie swoje wady nadrabia wyglądem i komfortem podróży. Wściekły design. Wygodne fotele, klima. Człowiek wsiada i zapomina, że wcześniej tak bardzo go ten samochód irytował.
~vincenzopl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Świetne auto które daje mnóstwo przyjemności z jazdy. Za każdym razem gdy wychodze z auta oglądam je i podziwiam. Jazda tym samochodem jest pewna i przyjemna- Poezja. Silnik tu daje najwięcej radości.
~pett82
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Niepowtarzalna stylistyka ,od której wyszedł model Lancera X ,a dziś wszystkich modeli Mitschubischi.Wygoda,wnętrze samochodu i za wyjątkiem jednej wykrytej usterki poprzedniego właściciela ,niezawodność.
~pablozpuebla
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Dobry samochód, niezawodny, ładny wyglad, jestem naprawde zadowolony. Daje tylko dobry, bo jednak chyba kazdy własciciwl troche boi sie czegos kosztownego w naprawie a jak nie to ja sie troche boje.
~Arturo
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Doskonały i niezawodny samochód. Idealny na dalekie podróże. Zrobiłem na nim wycieczkę po Europie (CZ, AT, IT, FR, MC i spowrotem) oraz wiele innych do Austrii i Włoch. Nigdy mnie nie zawiódł.