Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z kupna tego auta. Wybrałem model po liftingu i w Sport Edition, który pięknie wygląda. Agresywny kształt daje przód auta, świetnie pasuje sportowy zderzak i alu 17\". Gorąco polecam!
~sliver@autograf.pl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Świetny samochód, jednak mało doceniany ze wzgledy na cena. Nowy w salonie kosztuje dwa razy tyle co np. dobry VW Passat, wiec kto je kupi? Uzywany teraz można kupic za bardzo dobre pieniadze Polecam
~Bartek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto bardzo wdzięczne jeżeli się o nie dba. Z wyglądu nie może się nie podobać. Marzenie każdego młodego chlopaka w latach 00. Jak się dba o to auto to może posłużyć na długo.
~krzysiek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ogólnie auto jest ok tylko lubi rdzewiec szczególnie tylne nadkola i psuje sie łożysko w skrzyni.komfort jazdy jest super troche słabo wyciszony.bezawaryjny silnik
~Michał Cichy
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jak każdy samochód ma małe mankamenty, ale ten wygląd, charakter, rzadkość na drogach wybacza wszystko. Najbardziej może drażnić korozja, ale to w końcu Japończyk z krwi i kości.
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
Piękna linia nadwozia, przestronne wnętrze, dobry układ jezdny dobre osiągi jak na taki silnik, wykończenie wnętrza na dość wysokim poziomie, samochód ma charakter:)
~janeq
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto z charakterem, nie pozostaje niezauwazone ne ulicy, bardzo wygodne, komfortowe, a zarazem z zacieciem sportowym. Polecam kazdemu kto chce sie wyroznic z tlumu
~nicholai
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Jest to wersja limitowana (pełna opcja) i wsiadając do tego samochodu kierowca szuka pretekstu do wyjechania na jak najdłuższą trasę, aż szkoda z niego wysiadać.
~andydy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Podoba mi się, i to bardzo.Autko niepowtarzalne, bardzo ładne i wygodne. Jeździ super, chociaż pali sporo- silnik 2.5 V6.Przyjemność z jazdy jednak to rekompensuje z nawiązką:)
~fprobe@poczta.onet.pl , Piotr
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Bardzo dobry, ładny samochód. Jest tylko jeden problem: obecnie niesprzedawalny, chyba będę go musiał zajeździć, choć będzie to trudne bo silniki ponoć wytrzymują 500.000 km.