Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Kombi 2.0 136KM 100kW
Jeśli będziemy dbali i serwisowali auto jak należy, będziemy szcześliwymi posiadaczami Galanta. Lecz jest to auto dla ludzi inwestujących w auto , dbających , z pewnością auto nie należy do tanich w eksploatacji, chyba że chcemy aby tylko jeździł to nie ma problemu.
~Fabrykor
Kombi 2.4 GDi 16V 145KM 107kW
Znakomity samochód, wg mnie silnik 2,4 GDI jest bardzo dobrym silnikiem. Użytkowany 2 lata i bez żadnych poważnych usterek i niespodzianek. Przy zakupie w wiadomo wymiana oleju, filtrów, kompletnego rozrządu, klocki. Poza tymi wymianami bezproblemowy.
~do celu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Nie mogę się nacieszyć tym autem. Prezentuje się znakomicie i jeździ lepiej niż podejrzewałem, choć to sprawa indywidualnych wymagań. Idealne na trasy, na miasto dopóki nie przyjdzie go zaparkować na ciasnym miejscu parkingowym jest ok :)
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nadchodzi czas rozstania. Z perspektywy 5 lat eksploatacji był to całkiem udany zakup. Wrażenia z jazdy ok, usterkowość jak na swoje lata w miarę ok, wrażenia estetyczne rzecz gustu - mi się Galant podobał i podoba!
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Samochód elegancki ze sportowym zacięciem. Niespotykany, wyróżnia się z tłumu. Silnik pozwala na dynamiczną jazdę. Przyciąga wzrok zarówno kierowców jak i przechodniów co zawsze mnie cieszy :). Piękny samochód za niewielkie pieniądze.
~fgh
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Polecam to auto kazdemu kto szuka wygodnej furki z nuta sportwoej jazdy. silnik jest bardzo dobry i nieawaryjny , na dwojce i trojce ma bucika na 3 biegu do 160 km/h . brac lac i butowac , po to jest to auto ;]
~Davvid-1987
Sedan 2.0 136KM 100kW
Myślę ze jest to samochód godny polecenia. Został zaprojektowany ponadczasowo więc nawet po tylu latach może się podobać. Ponadto prowadzenie jest rewelacyjne a i ceny rynkowe nie są jakoś szczególnie wysokie. POLECAM!!!
~emigrant
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Fajny design, ale auto raczej mało trwałe w porównaniu do konkurencji. Co z tego że sam silnik może dużo przejechać jak wszystko inne się zaczyna sypać... Szczerze unikałbym kupowania używanych aut z przebiegami 150 tyś km +
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
niecodzienna, agresywna, wyróżniająca nas z tłumu stylistyka wyróżniająca nas z oceanu innych podobnych do siebie aut i japońska niezawodność- to jest auto dla pasjonatów znudzonych widokiem fordów mondeo i passatów.
~SLONIO88
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Ocenia lepiej niż Super ! To mój 3 Galant - pierwszy był z 92, potem 96 i teraz rekin. Jestem bardzo zadowolony. Kolejnym będzie albo Advance albo VR4 (po przekładce) Ale na pewno zostanę przy Mitsubishi Galant V6