Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Wielkie plusy, lecz i parę problemów, auto przy którym trzeba chodzić , dbać, doglądać ale potem wsiadasz i chcesz jechać dalej i dłużej.. tiptronik
~fidry
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Auto nietuzinkowe , dynamiczny silnik który niewiele pali, oraz duże przestronne wnętrze. Po prostu auto które daje przyjemność z jazdy .
~Soson
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Najlepszy wybór jeśli chodzi o stosunek ceny do komfortu czy też kosztów eksploatacji, do tego wygląd niesamowity, prekursor dzisiejszych Lancerów (2010)
~kiedyś Mitsu
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód, super komfort,trzyma się drogi jak przyklejony mimo braku esp. Należy kontrolować drobne ogniska korozji na tylnych błotnikach
~Byku
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Super auto o niecodziennym desingu i świetnym 2.5 litrowym silnikiem. Poza tym niezawodne i wygodne. Mój ma 17 calowe felgi i parę modyfikacji- SUPER
~Darek
Kombi 2.0 TDI 90KM 66kW
Od tego auta dostałem więcej niż się po nim spodziewałem. Jeśli bym mógł, jeździłbym nim do końca... mojego lub jego.
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Bardzo dobre i ponadczasowe autko. Ekonomiczne jak na pojemność i masę, wygodne w środku. Mocno agresywny wygląd.
~zibi
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Za skromne pieniądze masz auto oryginalne, które zwraca uwagę innych i za dobre traktowanie odwzajemnia się bezawaryjnością
~SŁAWEK
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Sprzedałem to auto bo chciałem zmienic na co innego ale wiem że to był bład mam nadzieje że kiedyś jeszcze je kupię
~Ss2H
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Auto legenda, to auto to ostatni rekin, zawsze będzie coś warty z uwagi na jego wygląd, jakość, bezawaryjność...