Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Zaśniedział otwór dla klucza w tylnej klapie, ale nikt sie nawet nie kwapi żeby to czyścić, bo jest otwieranie z wnętrza. Czasem nie aktywuje się czujnik odwarcia drzwi kierowcy. Kwesta pielęgnacji. Myślę, że to nieistotne drobiazgi - w końcu auto to maszyna a nie eksponat muzealny!
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
No tu jest mistrzostwo swiata.Przez dwa lata zero problemow.Po zakupie wymiana rozrzadu-japonski cena 300zl,filtry paliwa,oleju,powietrza,kabinowy,wymiana plynu chlodniczego,paska od pompy i klimy.To wszystko to jest 600zl z robocizna przez DWA LATA.Wiecej nie ma co pisac :)))))
~B2rt3k
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Póki co nic nie robione. Zobaczymy co wyjdzie z czasem. Odzywają się czasem plastiki we wnętrzu no i zegarek który się zacina. Mata grzewcza siedzenia czasem grzeje tylko plecy, albo pupę. Przy przebiegu 270000 km skóra jest już gdzieniegdzie przetarta i nadaje się do renowacji.
~SLONIO88
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wiadomo to tylko maszyna - odkąd Go mam wymienilem to co powiniem: - rozrząd - bo potrzeba - sprzęgło - bo ktoś wcześniej wymienił sam docisk co rozwaliło całe sprzęgło - tarcze i klocki Teraz czeka mnie wymiana piasty - normalne zużycie! NIEPRZEWIDZIANYCH USTEREK BRAK !
~roch_27
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Wiadomo made in japan, Galant jako jeden z nielicznych montowany jest właśnie w Japonii (wersje amerykańskie w Ameryce). Auto dopracowane, poza małym szczegółem- zegarek elektoniczny w kokpicie-, który po jakimś czasie zaczyna broić. Pomogło przelutowanie styków i jest OK.
~Jarek
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Jedynym mankamentem, choć nie dla mnie, jest zegar, który się ciągle przestawia. Spowodowane jest to tym iż konstrukcja pozwala przedostawać się powietrzu z nawiewów do kostki łączeniowej zegara. Ja mam zegar na wyświetlaczu radia. Reszta bez zastrzeżeń.
~Arturo
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Miałem go 3 lata, zrobiłem 44.000 km i nic nie padło. Japończyk starej szkoły ;-) Jedyne co wymieniłem to przedmuchany elastyczny łącznik (plecionka) układu wydechowego, po za tym nic. Samochód regularnie przeglądany w ASO co 15.000 km
~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Dużo i często. Po czasie użytkownik stwierdza że chyba tak ma być. Większość mechaników patrzy z pod oka na ten samochód. Bardzo drogi interface diagnostyczny do komputera. Mało dostępnej dokumentacji technicznej.
~Time2Die
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Szału NIE MA! Poprzedni Lancer, ani razu mnie nie zawiódł. Galant raz zmusił mnie do skorzystania z lawety (awaria rozrusznika). z drobnych denerwujących usterek to napewno podgrzewanie foteli, łuszcząca się farba na wycieraczkach.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII
11,0
13,0
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
2,5 roku za mną a oprócz paru elementów zawieszenia, wymiany filtrów i płynów, naprawy zegarka i zabezpieczenia tylnich nadkoli przed korozją nie ruszałem w zasadzie nic. Nigdy nie udało się nie przejść przeglądu ;)