Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rraf74@tlen.pl
Sedan 2.0 GDi 16V 145KM 107kW
jest niezawodny :):):)drażni machanie kluczykiem w klapie bagażnika,fabryczne alufelgi15-tki,za miękkie zawiesznie na piękną agresywną sylwetkę,nie mam więcej pomysłów:)
~sliver@autograf.pl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Jest raczej bezawaryjny, typowa japońska dokładność i wykonanie. Najwększa zmorą sa nasze polskie drogi, niestety wahacze tego nie wytrzymują. Trzeba je czesto wymieniać
~Maciej B. z Warszawy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Ja w swoim musiałem tylko zregenerować zaciski tylnich hebli (nic nadzwyczajnego, po 230 tys mają prawo pójść). Elektryka się trzyma, silnik się trzyma.
~musiek
Kombi 2.0 136KM 100kW
Przy regularnej wymianie części eksploatacyjnych nie sprawia problemów. Jak już coś padnie, to raczej nie na tyle, żeby samochód nie był w stanie jechać.
~Kamil
Kombi 2.0 136KM 100kW
Jeśli chodzi o nie zawodność drobiazgów to nie ma powodów do narzekań. Wszystko po tylu latach działa jak należy. Żadnych problemów z elektryką.
~ari
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Jak narazie po 2 miesiacach, przejechane 7 tysiecy km i nic. No i standardowo rdza na nadkolach i kielichach, ale to standard w tych modelach.
~marek
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
problem z chłodzeniem, ciągle dolewam płynu chłodzącego, czasem, antena od radia się nie wsuwa ale to dlatego że jest już troche wygięta, pozatym to spoko
~pablozpuebla
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
wydech mi sie przepalił, nie nalezy do tanich a zamienników praktycznie brak, ale ogólnie nie jest zle jeszcze karoseria - tylne nadkola rdzewieja
~poland-team
Kombi 2.0 136KM 100kW
regularnie servisowany, nie katowany, to będzie jeździł bardzo długo. miałem go przez rok i nic w nim nie wymieniłem poza akumulatorem:), naprawdę trwałe auto.
~lukasz s
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
bardzo zle zrobiona przepustnica ktora psuje sie czesto a mianowicie odklejaja sie magnezy wna walku sterujacym,to wielka pomylka mitsubishi