Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SnOoZe
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Blokuje mi sie zamek przedniej klapy, co więcej - tylnej też! Poza tym jest problem z fabrycznem alarmem - nie reaguje na sterowanie pilotem. Reszta OK
~fprobe@poczta.onet.pl , Piotr
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Zrobiłem ok 80000 km, prawie od nowości przez ponad 3 lata i nic się nie zespuło. Maskę otwieram tylko aby uzupełnić płyn do spryskiwaczy.
~Lucas95
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Nigdy nie zawiódł. Zawsze dowoził na miejsce bez problemów. Nie ważna pora roku czy pogoda. Świetnie daje radę.
~tomi
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
poza pękniętym wężem od chłodzenia który sparciał wraz z upływem lat i łożyskiem, które w końcu kiedyś się wyrobi brak usterek
~tresorex
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Czasami wyskoczą jakieś drobne usterki jak wyłączający się zegarek, awaria zamka klapy bagażnika, nieodbijająca linka maski itp.
~Andrzej
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
wyłącznik krańcowe przy drzwiach się zużyły, naprawiłem sam. Poza tym normalka klocki, tarcze , łożysko, zawieszenie się też zużywa.
~zygfrydiusz
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Z małych i prostych rzeczy nic nigdy mi się nie zepsuło. No może antenka - a konkretnie mechanizm jej wysuwania. Nic poza tym.
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Zdarzają się jak każdemu:) Najgorzej tutaj wypadają tylne nadkola, trzeba je odpowiednio zabezpieczyć bo może pojawiać się rdza.
~Owczar
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Kupiłem auto za niższą cenę i musiałem zrobić parę rzeczy, ale byłem tego świadomy. Większość wynikała z zaniedbania.
~avalone
Sedan 2.0 136KM 100kW
Niemal żadnych historii w 10-letnim aucie. Elektryka, komputer, wszystko OK. Jakieś drobiazgi eksploatacyjne i tyle.