Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Jak u wszystkich Galantów nieszczęsny zegarek, który naprawiłem w 10 minut. Bardzo łatwy demontaż, a potem tylko przelutowanie zimnych lutów na kostce zasilającej. Teraz działa jak ta lala :)Poza tym absolutnie nic.
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
- zawieszenie nie jest na nasze drogi - przepalające się żarówki (świateł, podświetlania tablicy rejestracyjnej, podświetlania tablicy rozdzielczej) - mam wrażenie że częściej niż powinny
~DarkMark
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Po deszczu zostaje trochę wody w tylnej klapie po stronie kierowcy.Po otwarciu klapki dostępu do lampy cała woda spływa. Nie wiem którędy się tam dostaje. Kiepski dostęp do żarówek postojowych z przodu.
~marco
Sedan 2.0 136KM 100kW
To czysty japończyk . Te samochód prawdziwy przyjaciel nigdy cię nie zawiedzie jest jak samuraj oddany swojemu panu moja żoną płakała jak go sprzedaliśmy nie wiem może miał coś z sobie . Polecam
~dziabaq
Sedan 2.0 136KM 100kW
mój samochód był garażowany i bardzo zadbany kupiony od znajomego z Niemiec , był serwisowany i nie miał poważnych usterek , jedynie co musiałem zrobić to zmienić olej , filtry , ustawić zbieżność
~dargal
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Od kiedy jest w moich rękach nic się nie wydarzyło. Po poprzednim właścicielu "odziedziczyłem" kilka rzeczy do poprawienia ale to nie jest nic pilnego.
~Misiek666
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Wszystkie najdrobniejsze elementy wyposażenia pracują poprawnie. Znany problem styków zegarka poprawiłem sam na parkingu w 20min. Tylko zawieszenie co jakiś czas prosi o poprawki.
~Promatti
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Drobne usterki spowodowane wiekiem auta ( biegiem lat) takie jak na przykład szwankujący zegarek czy otwieranie klapy bagażnika z kluczyka który się zacina kiedy się go nie używa.
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Z drobiazgów to tylko żaróweczki od podświetlania zegarów i zegarek działający tylko wtedy gdy mu się zachce (problem z lutami). Wszystko można dość szybko naprawić samemu.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII
11,0
13,0
~smash
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nie chowa się antena (zimą padła, ale to ponoć częsta przypadłość), zapiekł się zamek od bagażnika no i starła się farba na przycisku temp zewnętrznej i to chyba tyle..