Lista ocen Mitsubishi Lancer VI (103)

~skbsf@jadamspam.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Samochód jest bardzo przyjemny, dobrze wyposażony, porządnie wykonany moim zdaniem o bardzo ładnej sylwetce. Ma doskonale 2 jednostki napędowe zwłaszcza 1600ccm. Silnik 1300 ma dużo słabsze osiągi i niezbyt dobrze współpracuje ze skrzynia biegów. Samochód jest bardzo ekonomiczny zwłaszcza w wersji 1300 lpg. Posiada wspaniale zabezpieczenie antykorozyjne. Chyba najlepsze wśród innych samochodów z Japonii tej klasy z tych lat.SZKODA ZE MÓJ...
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Pomimo drobnych mankamentów nie zamienił bym tego samochodu w obecnej chwili na żaden inny. W tej cenie moim zdaniem ciężko trafić samochód, który ma tak dobre osiągi, cechuje się dużą niezawodnością, może służyć zarówno jako auto do miasta, jak i na rodzinne wyjazdy, itd itp. Szczerze polecam!!!
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jeździłem w życiu wieloma samochodami, ale w przypadku Lancera jestem najbardziej zadowolony: samochód o atrakcyjnym wyglądzie (lakier perłowy), z dobrym wyposażeniem (poduszki, pełna elektryka szyb i lusterek, welur, immobiliser, centralny zamek, podgrzewane lusterka itp.), bardzo przestronny, z dużym bagażnikiem, funkcjonalnym wnętrzem, wykonany z solidnych materiałów, zabezpieczony przed korozją (dużo \"nierdzewki\"), świetnie się...
~Patison
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Bardzo milo wspominam ten samochod, mialem go rok, 25tys km, mimo to ze prawdopodobnie licznik mial przekrecony, nie sprawial zadnych problemow, jezdzilo sie na dlugich trasach bardzo dobrze, polecam to auto jako tanie i naprawde niezawodne kombi. Ten samochod ma tak prosta konstrukcje ze tam sie nie ma co popsuc.
~jasko email jczernek@tlen.pl
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Niskie zawieszenie. Musze sie pilnowac. Serwisanci boja sie automatow. Serwis autoryzowany w Bielsku-Bialej tragiczny. Nikt nie umie uruchomic funkcji zdalnego odpalania chociaz autoalarm jakos sie udalo zainstalowac. Jak przystalo na kombi to powinno byc gniazdo 12V z tylu.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
10 000km w ciagu 7miesiecy Autko jak marzenie poza 3koszmarami: brak: ABS, poduszek i KLIMY !!
~Wojtek
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
Moim zdaniem jest to ciekawa alternatywa dla ludzi, którzy chcą mieć coś innego (ten samochód można rozpoznać od razu i na ulicy również nieco inaczej wygląda, wprawdzie to kombi ale mimo wszystko ma swój urok, a z przodu konstrukcja zderzaka moim zdaniem jest rewelacyjna, sprawia on, że obserwator ma wrażenie jakby miał do czynienia z jakimś samochodem o sportowym charakterze, i dopiero spojrzenie z boku mówi, że jest to samochód przeznaczony...
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
To już mój drugi Lancer (pierwszy był z 1988 r.) - kolejny samochód też będzie się tak nazywał. To jest spokojne, nie rzucające się w oczy autko, ale za każdym razem ma w sobie takie coś, że się je po prostu lubi. Czyli inaczej mówiąc - lubię ten samochód - chce się o niego dbać. Nie psuje się, jest szybki i komfortowy. Nie podlega kradzieżom.
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Lancer to auto z czasów gdy się jeszcze produkowało Auta a nie metalowe puszki z masą niepotrzebnej elektroniki. Silnik dynamiczny i naprawdę oszczedny. Można trochę przycisnąć a spalanie poza miastem to 8l gazu/100km. Wielkość i przestronność dla mnie w sam raz. Kilka aut już miałem i to jest jedno z najlepszych !!

Mitsubishi Lancer VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~xiff
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Egzemlarz który ja posiadam miał kilku włąścicieli, był autem firmowym dwa razy więc służył jako wół roboczy. Dostał w kość ale nigdy mnie nie zawiódł tak żebym sobie sam z tym nie poradził.