Lista ocen Mitsubishi Pajero II Standard (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bolo
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Wygoda i przestrzeń. Absolutnie nie siedzi się upakowanym, pasażerów w tylnych rzędach praktycznie nie czuć. Miejsca na nogi kumpli dryblasów ponoć wystarczająco, nigdy nie miałem okazji jechać z tyłu, zresztą jako pasażer z przodu też nie. Bagażnik wielki. Wszystkie toboły, wózek dziecka, sanki, podobnie jak narty czy inny sprzęt. Jedyne ograniczenie w moim egzemplarzu to dodatkowe fotele, ale nie chce mi się ich wymontowywać.
~loocyfer@wp.pl
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Mam 1.96 cm (100kg) i wreszcie wsiadam, siedze i wysiadam wygodnie ! Jest miejsce nad głową i na nogi .Pasażer tez nie narzeka. Cenie sobie podłokietnik .W moim Pajero poprzedni wlasciciel zamontowal iną kierownicę - mniejsza .
~chrząszcz_B
Standard 3.0 i V6 GLS 150KM 110kW
Posiadam wersję 3-drzwiową, ale użytkuję sam więc miejsca mi nie brakuje. Jest całkiem wygodnie, nawet przez cały dzień. Z tyłu dwie osoby zmieszczą się bez trudu i też całkiem wygodnie.
~Gołąb
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Mam 183 cm wzrostu i 115 kilo wagi-Mam dość miejsca.Pasażerowie również mają sporo luzu i nad głowami też spoko.Jednak z wierzchu auto wygląda na większe niż jest w żeczywistości...B.duży bagażnik
~Walerian
Standard 3.5 i V6 24V GLS 194KM 143kW
wystarczająca dla 5 osób .Dla siedmiu ? Mozna jechać również, małuchy na trzeci rząd . Eeech kto pamięta jazdę fiatem 126p do Gracji w trzy osoby ?
~Dziadek Jędrek
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Doskonała nawet dla koszykarzy, zarówno z przodu, jak i z tyłu.Nie posadził bym ich tylko w trzecim rzędzie, ale on jest zarezerwowany dla mikrusów lub dzieci.
~kuń
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Moja krótka wersja jest bardzo wygodna, dużo miejsca. Gorzej z włażenie do tyłu, mój syn daje radę. Bagażnik też nie najgorszy.
~zbyszek7441
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Auto 7 osobowe. Z przodu i z tyłu jest dużo miejsca jedynie wsiadanie na trzeci rząd siedzeń wymaga większej gibkości.
~devdd
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Wygodnie dla jednych i drugich, choc wsiadanie na tylen siedzenia w wersji 3d troche utrudnione, ale za to miejsca tam dostatek.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Pajero II Standard
10,8
~madiek44
Standard 3.0 i V6 GLS 150KM 110kW
Tutaj jest poza dyskusją - miejsca jest bardzo dużo. U mnie siada 5 osó dorosłych i 2 dzieci na tylkych fotelach.
Mitsubishi Pajero II Standard