Lista ocen Opel Astra H GTC (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igor, 26 lat. i-gore@email.it
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu. Jedyna pierdola, to przy otwartej popielniczce (np. ladowanie GPS-u) troche utrudniony dostep do wentylacji. Niestety -1 za prawie calkowity brak schowkow czy poleczek. W poprzedniej astrze mialem gdzie schowac telefon,portfel,nawigator,papierosy itp. Tutaj juz ciezko,wszystko na kupie w schowku na przeciw pasazera sie przewala na zakretach.
~Jakub
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Wnętrze jest naprawdę dobrze zaprojektowane. Tak jak wspomniałem ma więcej miejsca w środku niż można byłoby się spodziewać. Brakuje podłokietnika, a wydaje mi się że było na niego miejsce. Jest też trochę niefortunnie umiejscowiony uchwyt na napój po środku. Również wcześniej wspomniana pozycja kierowcy mogłaby być delikatnie poprawiona.
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Sterowanie komputerem pokładowym przy kierownicy działa bardzo dobrze. Komputer w miarę intuicyjny. Troszkę przeszkadza to, że klimatyzacji nie da się włączyć jednym przyciskiem. Temat schowków, który przydało by się poruszyć - DRAMAT, oprócz schowka na okulary, schowka ze strony kierowcy i popielniczki nie ma nic... Wszystko wala się po samochodzie...
~Adam
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Wszytko w zasięgu ręki. Prosta, ergonomiczna deska rozdzielcza dla mnie to zaleta, nie lubię udziwnień w stylu Citroena C4, wolę tradycyjny prędkościomierz od cyfrowego, zamontowanego na podsufitce:) Fajna, poręczna kierownica - u mnie ze skórzanym wykończeniem. Super rozwiązane sterowanie radiem z kierownicy, proste i intuicyjne.
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Dobrze zaprojektowany kokpit i bardzo czytelne zegary. Wygodne siedzenia, i wbre pozorom bardzo dużo miejsca z tyłu jak na 3 drzwiowe auto. Minus to pokrętła od klimy i drążek zmiany biegów: przy wrzuconej 5 jest ciężko zmienić nawiew.
~Hegemon
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 200KM 147kW
Bardzo mało schowków - duży minus. Kierownica i fotel dają się super dopasować - pozycja za kierownicą świetna. Fotel (kubełkowy) jak dla mnie jest niewygodny na długich (kilka godzin jazdy) trasach. Reasumując - trójka.
~audi170
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
brak miejsca gdzie dać telefon, uchwyt na kubek jeden, reszta z tyłu, ogarniecie włączenia klimy na początku wiele wymaga plus system Nawigacji jest strasznie idiotyczny i nie logiczny.
~Karol
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Prosta, niemiecka konstrukcja dla ludu pracującego. Sugestywna i łatwa w obsłudze. Fatalne dojście do filtra kabinowego (nowy filtr trzeba zagiąć, a nawet złamać, żeby go włożyć).
~freQ
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Wszystko mam pod ręką z łatwym dostępem. Jedyny minus to miejsce na kubek, powinno być na desce rozdzielczej a nie na tunelu środkowym. Ciężko do niego sięgnąć.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H GTC
6,3
8,3
9,5
~Bartek P.
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Generalnie jak na 10-letnie auto nic nie piszczy i nic nie skrzypi w moim aucie. Wszystko jest w miarę dobrze spasowane, a plastiki nie są aż tak twarde w dotyku.
Opel Astra H GTC