Lista ocen Opel Astra H (140)

~gagarin
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Uważam, że Astra to solidne i dojrzałe auto. Nie prezentuje poziomu \"premium\" jak ją lansował Opel, ale z pewnością trzyma wysoką średnią w klasie. Moją opinię opieram na wyjeżdżonych kilometrach w pojazdach konkurencyjnych. Lepiej pewnie kupić wersję po liftingu i koniecznie z mocniejszymi silnikami, zwłaszcza dieslami (trochę jednak głośnymi). Prowadzenie i zawieszenie są najmocniejszymi stronami auta. Dobrze wypadają komfort i zużycie...
~bartryn
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
opel astra H z silnikiem 1,6 benzyna mogę z całą pewnością polecić, odpowiednio serwisowany i dbany nie będzie stwarzał problemów prze długie lata, kwestię wygladu pomijam bo o gustach się nie dyskutuje , ale lubię tę niemiecką prostotę.
4,1
~Andy
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Plastiki w miarę dobre, jakość montażu lepsza niż innych modeli.
~Kkkloku
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Wszysktie opinie ponizej bede pisal z perspektywy osoby mlodej, nieznajacej sie na autach- dla ktorej jest to pierwszy samochod
~Kristo
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
To mój drugi opel, i druga astra. Jak jeździłem astrą II powiedziałem sobie, że więcej opla nie kupię, bo taki prosty, siermiężny i nudny. Ale po długich wahaniach i wyborze wśród konkurencji zmieniłem zdanie. W porównaniu do poprzedniczki wszystko się zmieniło - przestronność, komfort, nastawy zawieszenia i jakość. Na prawdę auto godne polecenia. Daje więcej niż oczekiwałem.
3,8
~r.sadowy@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
bezpieczny samochód ale silnik 1,6 TWINPORT to pomyłka, przy włączonej klimatyzacji zbiera się znacznie wolniej, dobrze trzyma się drogi przy sztywnym zawieszeniu czuć pewność z prowadzenia, bardzo dobrze trzyma się na łukach, podróżowanie nawet na bardzo długich odcinkach jest wygodne, z tyłu jest również dużo miejsca i wygodnie się podróżuje, łatwo wymienić żarówki mijania i postojowe bez angażowania w to ASO co jest obecnie mało spotykane,...
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Auto w moich rękach jest od 3 lat. Sprowadzałam je z Niemczech, a sprzedawca do granicy gonił. I wiedział po co, bo mój egzemplarz jest chyba niezniszczalny :)
~andrzej kolejne 3 lata
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
dobrze,jest dobrze,jeszcze 3 lata w takim stanie ,a bedzie baaaardzo dobrze.to mój komentarz na miarę obiektywny po 3 latach eksploatacji
~vanD
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Sprawia wrażenie wysokiego komfortu. Ściągnąłem z Włoch z krótkim 80 tys. przebiegiem. Jazda bardzo przyjemna, gdy już przyzwyczaimy się, że 105-konna wersja silnika potrzebuje chwilkę na rozpędzenie, nomen omen, ciężkiego pojazdu. Spalanie w normie, 8,7l, tym niemniej pije sporo oleju, co podnosi koszty eksploatacji na co dzień. Solidne i wygodne auto, choć ciut drogie w użytkowaniu.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
~grzesiek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Polecam i jeszcze raz polecam. Trwały na polskie drogi samochód. Zawieszenie pancerne i proste. Silnik \"skomlikowany\" jak konstrukcja cepa (rozrząd na pasku i dwie rolki - groszowe sprawy). 122tyś km i żadnej awarii. Nic oprócz wymiany oleju i lania paliwa. POLECAM!!!