Lista ocen Opel Astra J (293) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ulu
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Komfort jazdy jest dosyć wysoki. Mój samochód został wyposażony w fotel AGR – z pełną regulacją we wszystkich płaszczyznach. Można go ustawić bardzo wysoko jednak nie podąża za nim podłokietnik ( nie jest on tak ustawny jak fotel kierowcy). Miejsca wewnątrz kabiny jest wystarczająco dużo dla rodziny bez dzieci.
~Kuba
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI 136KM 100kW
Z przodu jest bardzo dobrze. Z tyłu dzieci mieszczą się w miarę dobrze. Jedyne zastrzeżenie mam do środkowego siedziska z tyłu, które nie dość, że jest dość wąskie to jeszcze w wersji Cosmo (a taką kupiłem) nie ma środkowego zagłówka. Więc tam jest grząsko. Bagażnik 500L - wystarczający, po złożeniu tylnych siedzeń 1500L
~Andrzej
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Przy 180cm wzrostu spokojnie mieści się za mną osoba o podobnym wzroście. Da się bezproblemowo zamontować fotelik na isofixie tyłem do kierunku jazdy a z przodu osoba mojej postury usiądzie wygodnie. Co do isofixa - ktoś w Oplu nie pomyślał o wygodniejszym podpisaniu fotelika. Zdecydowanie wygodniej robi się to u konkurencji.
~Tomek
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Dzięki temu że wersja Sport fabrycznie jest wyposażona w kubełkowe fotele z pełnym zakresem regulacji jest fajnie. Regulacja kolumny kierowniczej też ma spory zakres co pozwala zająć wygodną pozycję. Z tyłu trochę gorzej ale tragedii nie ma. Większe wakacje to konieczność montowania boxa dachowego - nie największy bagażnik.
~Piotr
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Bałem się troszkę, bo drzwi tylne wydawały się bardzo małe (Insignia mnie rozczarowała pod tym i tylko tym względem). Nic bardziej mylnego! Jako niepełnosprawny bez trudu przeisadam się z wózka nawet do tyłu auta. Z przodu panują natomiast iście luksusowe warunki. W tym aucie da się zjeść, pouczyć, pospać... Rewelka!
~Jerzy
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Przestrzeń rewelacyjna - pierwszy samochód w którym jako kierowca nie sięgam pedałów gdy odsunę fotel maksymalnie. Według obiektywnych pomiarów wnętrz (które są podawane w odniesieniu do używanych aut, bo testy nowych są sponsorowane) największe wnętrze w swojej klasie w porównaniu do GofaVI i Octavii II
~Aldaron
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera całkiem sporą niestety tył rozczarowuje, samochód z zewnątrz wydaje się dużo większy niż jest w rzeczywistości to przez mocno pochyloną przednią szybę i cofniętą do tyłu deskę. Tył jest raczej dla osób niskich i wysportowany chodzi bo drzwi są niewielkie i niezbyt wygodne.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Kierowca i pasażer z przodu naprawdę ma luz, tył - do Chorwacji - dwójka dziesięciolatków w fotelikach i jedna osoba "dorosła" i ... daliśmy radę, choć szału na tak długiej trasie nie ma, ale każda inna opcja łącznie z dojazdem do pracy pięciu dorosłych osób na dystansie 20 km - OK
~Wb
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Nawet podstawowe fotele są bardzo wygodne, pozycja za kierownicą bardzo przyjemna, dużo przyjaznych schowków. Beznadziejna podłoga bagażnika w wersji lpg, dokoła butli jest bardzo dużo miejsca niestety niefortunny sposób podnośzenia podłogi bagażnika bardzo utrudnia skorzystanie z tej przestrzeni.
~wwolarczyk@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
W dalszm ciągu zbyt mało miejsca na tylnej kanapie i oparcia zbyt twarde i zbyt pionowe. Na przednich siedziskach /boczne poduszeczki/ pojawiły się zagięcia-załamania. Trchę za szybko jak po przebiegu 1 tyś.km - bębę oczyiście reklamował tym bardziej że są to sidzenia za dopłatą tzw.opcjonalne.